NewsyRafał Maserak zasugerował, że Anna Lewandowska wystąpi w nowej serii "TzG". "Ja wiem, kiedy zatańczy"

Rafał Maserak zasugerował, że Anna Lewandowska wystąpi w nowej serii "TzG". "Ja wiem, kiedy zatańczy"

Rafał Maserak o umiejętnościach tanecznych Anny Lewandowskiej. "Najważniejsze jest to, żeby mieć zapał"
Rafał Maserak o umiejętnościach tanecznych Anny Lewandowskiej. "Najważniejsze jest to, żeby mieć zapał"
Źródło zdjęć: © kapif.pl
oprac. NJA

25.06.2024 10:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim czasie postać Anny Lewandowskiej wzbudza wiele skrajnych emocje. Ma to związek z nowym hobby trenerki fitness. Według internautów jej taniec z innymi mężczyznami, który prezentuje na licznych nagraniach w sieci, jest zbyt zmysłowy. Teraz w jednym z najnowszych wywiadów Rafał Maserak ocenił zdolności taneczne żony "Lewego".

Anna Lewandowska od lat postrzegana jest przez pryzmat swojego słynnego męża piłkarza Roberta Lewandowskiego. Jednak sama może pochwalić się imponującymi osiągnięciami i wszechstronnymi talentami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Swoją przygodę ze sportem Anna Lewandowska rozpoczęła w wieku 11 lat, kiedy to po raz pierwszy zetknęła się z karate tradycyjnym. Jej determinacja i ciężka praca szybko przyniosły efekty. Na przestrzeni lat, w federacji World Fudokan Federation, zdobyła łącznie 38 medali mistrzostw Polski, Europy i Świata.

Po zakończeniu kariery zawodniczej, Anna Lewandowska nie spoczęła na laurach. Postanowiła poświęcić się pomaganiu innym w osiąganiu ich celów związanych ze zdrowiem i sylwetką. Jako trenerka, inspiruje i motywuje tysiące osób, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia.

Warto również wspomnieć, że żona Roberta Lewandowskiego jest właścicielką marki produkującej zdrową żywność, która zdobyła uznanie wśród osób dbających o zrównoważoną dietę. Ponadto, stworzyła linię wegańskich kosmetyków.

Po przeprowadzce do Hiszpanii Anna Lewandowska zaczęła uczęszczać na lekcję bachaty. Jest to niezwykle zmysłowy taniec, a nagrania, które wstawia żona "Lewego" wywołują niemałe kontrowersje.

Rafał Maserak o umiejętnościach tanecznych Anny Lewandowskiej. "Najważniejsze jest to, żeby mieć zapał i chęci"

W jednym z najnowszych wywiadów Rafał Maserak ocenił umiejętności tanecznych Anny Lewandowskiej.

Oceniam umiejętności Anki na naprawdę wysokim poziomie. Jest amatorką. Pokochała taniec, strasznie to szanuję i dziękuję jej za to, że promuje taniec w naszym kraju, bo widać, że wszyscy teraz tylko o tym mówią. Mówią właśnie o tańcu i dla mnie to jest coś niesamowitego i wspieram ją, kibicuję jej. Mam z nią kontakt, więc zawsze gdzieś tam zawsze ją wspieram w tym, co ona robi - powiedział w rozmowie z serwisem "Pomponik".

W tym kontekście zapytano go również o to, czy Lewandowska zatańczy w "TZG". Co na to Maserak?

Ja wiem, kiedy zatańczy, ale tego nie mogę powiedzieć. 
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także