NewsyRecepta na długowieczność Teresy Lipowskiej. Co kryje się na świetną formą aktorki?

Recepta na długowieczność Teresy Lipowskiej. Co kryje się na świetną formą aktorki?

Teresa Lipowska zdradziła swój przepis na długowieczność
Teresa Lipowska zdradziła swój przepis na długowieczność
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko

25.06.2024 09:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Teresa Lipowska, jedna z najbardziej uwielbianych polskich aktorek, obchodzi w tym roku swoje 87. urodziny. Mimo upływu lat wciąż zachwyca swoją formą i energią. Co stoi za jej niegasnącą witalnością? Oto sekret długowieczności Teresy Lipowskiej.

Teresa Lipowska, znana przede wszystkim z roli Barbary Mostowiak w hitowym serialu TVP2, jest przykładem na to, że wiek to tylko liczba. Aktorka, która 14 lipca skończy 87 lat, nadal tryska energią i zachwyca swoją formą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teresa Lipowska mimo wieku zachwyca formą

Aktorka Teresa Lipowska mimo upływu lat wciąż zachwyca swoją formą i energią. Już 14 lipca obchodzi swoje 87. urodziny, a nadal aktywnie działa na scenie i ekranie. Na przestrzeni lat zagrała wiele interesujących ról, ale to rola Barbary Mostowiak w popularnym serialu TVP2 przysporzyła jej największej popularności. Lipowska, wcielając się w matkę rodu Mostowiaków, zdobyła serca milionów widzów.

Aktorka zdradziła, co stoi za jej świetną formą. Teresa Lipowska podkreśla, że dbałość o zdrowie fizyczne i psychiczne to klucz do długowieczności. Codzienna aktywność, odpowiednia dieta i regularne badania lekarskie to tylko niektóre z elementów jej stylu życia. Dzięki temu, mimo upływu lat, aktorka tryska energią i zachowuje młodzieńczy wigor.

Jaki jest sekret długowieczności Teresy Lipowskiej?

Teresa Lipowska w jednym z najnowszych wywiadów ujawniła, że jej energia i długowieczność są wynikiem zamiłowania do pracy. Aktorka z serialu "M jak Miłość" podkreśla, że kontakt z publicznością i możliwość realizacji zawodowej są dla niej kluczowe.

Praca. Do tej pory pracuję i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Myślę, że to mnie najbardziej trzyma przy życiu. Trzeba się w jakiś sposób zainteresować życiem, żeby to nie płynęło tak sobie jak zimna woda. Wtedy się znajduje swoje pasje, hobby - czy to będzie ogródek, wnuki, czy jeszcze coś innego - powiedziała aktorka w rozmowie z dziennikarzami "Show News".

Lipowska zaznacza, że kochanie życia to kolejny element jej recepty na długowieczność.

Teresa Lipowska mimo wieku pamięta o aktywnościach
Teresa Lipowska mimo wieku pamięta o aktywnościach© AKPA | Piętka Mieszko
Kochać żyć. Trzeba tak żyć, żeby życie dawało zadowolenie i starać się z niego brać to, co jest najlepsze" - przyznała aktorka.

Dzięki temu podejściu, Teresa Lipowska cieszy się pełnią życia i zaraża innych swoją pozytywną energią.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także