NewsyBędzie hit? Britney Spears z pierwszym singlem po zakończeniu kurateli. Nagrała go z Eltonem Johnem

Będzie hit? Britney Spears z pierwszym singlem po zakończeniu kurateli. Nagrała go z Eltonem Johnem

Britney Spears i Elton John – Hold me closer (fot. ONS)
Britney Spears i Elton John – Hold me closer (fot. ONS)
Karol

26.08.2022 01:26, aktual.: 26.08.2022 01:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po 13 latach życia w kurateli Britney Spears wreszcie może oddychać pełną piersią i cieszyć się życiem na własnych zasadach. Księżniczka popu w listopadzie 2021 roku decyzją kalifornijskiego sądu wyrwała się z rąk ojca, który nadużywał swoich praw, nie zważając na dobro córki, a jedynie doszukując się kolejnych źródeł dochodu.

Gwiazda podczas zeznań w sądzie wyznała, że nie mogła m.in. swobodnie spotykać się ze swoim obecnym mężem, musiała występować podczas zakontraktowanych koncertów niezależnie od swojego stanu zdrowia, a nawet została zmuszona do stosowania antykoncepcji. W jednym z ostatnich wpisów wyżaliła się, że za każdym razem, gdy chciała zmienić aranż swoich hitów, jej prośby były odrzucane, a ostateczne zdanie należało do jej prawnych opiekunów.

Kuratela robi mi o wiele więcej krzywdy niż dobra. Nie wiedziałam, że mogę złożyć petycję o zakończenie kurateli. Mój prawnik informował mnie, że nie mogę nikomu publicznie dać znać, co mi robiono. Nie powinnam być pod kuratelą. Jeśli mogę pracować i zarabiać na siebie i innych – to nie ma sensu. Prawo musi się zmienić – wyznała w czerwcu 2021 roku, a jej słowa wstrząsnęły całym światem.

Gdy koszmar Britney dobiegł końca, ta wzięła ślub ze swoim ukochanym Samem Asgharim, który wspierał ją w ostatnich latach walki o odzyskanie wolności. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia zrobił dla nowożeńców Polak – Kevin Ostajewski, który o kulisach wesela i restrykcjach, jakie go obowiązywały, opowiedział reporterce Jastrząb Post.

To jednak nie koniec dobrych wieści z życia piosenkarki. Już w lipcu – ku uciesze fanów – wyszło na jaw, że Britney szykuje duet z Eltonem Johnem. Razem z legendarnym muzykiem nagrała duet, a ich wspólny utwór nosi tytuł Hold me closer. Czy będzie radiowym hitem na miarę Cold heart wspomnianego muzyka i Duy Lipy?

Piosenka Britney Spears i Eltona Johna Hold Me Closer

Zanim piosenka Britney i Eltona trafiła na serwisy streamingowe, do sieci wyciekł fragment, którego autentyczność nie została potwierdzona przez żadną ze stron. Pierwotnie potencjalny hit roku miał mieć swoją premierę 19 sierpnia, ale ostatecznie zdecydowano się przesunąć ją o tydzień.

26 sierpnia o północy piosenka Britney Spears i Eltona Johna ostatecznie wylądowała w internecie. Efekt pracy dwóch ikon muzyki pop możecie posłuchać poniżej.

Hold me closer to pierwszy od 2020 roku singiel Britney. Dyskografię laureatki Grammy 2004 za singiel Toxic zamyka krążek Glory z 2016 roku.

Okładka singla Hold me closer Britney Spears i Eltona Johna
Okładka singla Hold me closer Britney Spears i Eltona Johna
Elton John - Oscary 2020
Elton John - Oscary 2020
Britney Spears udostępniła film ze ślubu z Samem Asgharim
Britney Spears udostępniła film ze ślubu z Samem Asgharim
Zdjęcia ze ślubu Britney Spears
Zdjęcia ze ślubu Britney Spears
Britney Spears w ciąży
Britney Spears w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także