NewsyPrzed śmiercią Pawła Adamowicza pojawił się zagadkowy wpis. W internecie dokonano szokującego odkrycia. Do akcji wkroczyła policja

Przed śmiercią Pawła Adamowicza pojawił się zagadkowy wpis. W internecie dokonano szokującego odkrycia. Do akcji wkroczyła policja

Paweł Adamowicz - nowe tropy w sprawie zabójstwa
Paweł Adamowicz - nowe tropy w sprawie zabójstwa
Elwira Szczepańska

20.10.2019 15:14, aktual.: 20.10.2019 18:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paweł Adamowicz nie żyje. Ten komunikat, który pojawił się ubiegłej zimy, pogrążył w żałobie wielu ludzi. Zelektryzował media. Do akcji ruszyli ludzie dobrej woli, którzy nie chcieli, że ofiara włodarza Gdańska poszła na marne. Niedawno okazało się, że być może, tej tragedii dałoby się uniknąć.

Śmierć Pawła Adamowicza - pojawił się tajemniczy wpis. Czy to nowy trop w sprawie?

Pojawił się nowy trop w sprawie zabójstwa prezydenta Gdańska. Okazje się, że około miesiąc przed śmiercią Pawła Adamowicza w sieci pojawił się wpis. Wydał się on zagadkowy i sugerował, że jego autor mógł wiedzieć o tym, co szykuje Stefan W. Teraz postem zainteresowała się policja oraz prokuratura. Czy tragedii można było uniknąć?

Jak się okazuje, miesiąc przed morderstwem Pawła Adamowicza w sieci pojawił się bardzo zagadkowy wpis. Jego treść mogła sugerować, że osoba, która go napisała, wiedziała o zamiarach Stefana W.

Ja cierpliwie czekam na informacje o śmierci, która będzie na pierwszej stronie każdej gazety…- napisał tajemniczy internauta na portalu trojmiasto.pl.
Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska
Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska

Wpis ten został umieszczony pod artykułem dotyczącym śmierci gangstera Artura W., dnia 31 grudnia 2018 roku. Sprawą zainteresowała się prokuratura oraz policja w Gdańsku.

Wiadomo, że udało się już dotrzeć do osoby, do której przypisany był adres IP komputera. Jak się okazało, nie była ona autorem wpisu.

Rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk poinformowała, że do tej pory nie ustalono, czy wpis miał jakikolwiek związek ze śmiercią Pawła Adamowicza. Wiadomo jednak, że pełnomocnicy rodziny Adamowiczów będą naciskali na sprawdzenie wszelkich śladów, które są związane ze sprawą śmierci prezydenta Gdańska.

  • Paweł Adamowicz - logo, aktorka
  • Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną
  • Paweł Adamowicz z córkami Antoniną i Teresą i żoną Magdaleną
  • Paweł Adamowicz z żoną, córkami i rodzicami
  • Paweł Adamowicz z rodziną
  • Paweł Adamowicz księżna Kate i ksiażę William. Fot. Facebook
  • Paweł Adamowicz - ostatni wpis na Instagramie
[1/7] Paweł Adamowicz - logo, aktorka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także