Była wielką gwiazdą „Złotopolskich”. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wraca. Jak wygląda 51-letnia Renata Gabryjelska?

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska

Renata Gabryjelska była gwiazdą Złotopolskich i modelką. Zniknęła z show-biznesu, a teraz wraca do przestrzeni publicznej. Jak obecnie wygląda 51-latka?

Renata Gabryjelska karierę rozpoczęła w 1993 roku, zdobywając tytuł I Vice Miss Polonia. Z konkursu trafiła prosto na paryskie wybiegi, a już w 1995 roku zadebiutowała u Juliusza Machulskiego w filmie Girl Guide. W latach 1997-2003 występowała w serialu Złotopolscy, gdzie grała Ewę Kowalską. To ta rola przyniosła jej największą popularność. Jednak w 2004 roku postanowiła zrezygnować z aktorstwa i zniknęła z show-biznesu.

Uświadomiłam sobie, że życie na świeczniku bardzo dużo mi zabiera. Straciłam pierwszą miłość, bo oboje nie unieśliśmy ciężaru życia na oczach milionowej publiczności. Pisano, że jestem „królową życia”, miałam dużo pracy, mnóstwo znajomych, ale w tym świecie nie było miłości, za którą bardzo tęskniłam. Czystej, prawdziwej, czułej, bez stawiania warunków, z dala od fleszy. Czułam się zmęczona, nie na swoim miejscu. Miałam wrażenie, że tracę kontrolę nad własnym życiem, chciałam być bardziej sprawcza – wyjaśniła decyzję w 2020 roku w wywiadzie dla Vivy!.

Wybrała drugą stronę kamery i zajęła się reżyserią. W Dzień Dobry TVN w 2016 roku opowiedziała, jak to się stało, że zainteresowała ją ta dziedzina:

Moja kariera aktorska to był taki duży pozytywny zbieg okoliczności. To, że stoję teraz po drugiej strony kamery, to jest taka kontynuacja. Chyba lepiej się czuję jako reżyserka niż jako aktorka.

Mówiła wówczas również o wielkich zmianach, które zaszły w jej życiu:

Myślę, że dojrzewałam do pewnej zmiany. Cisza wokół mojej osoby była spowodowana tym, że stałam po drugiej stronie kamery. I te lata, kiedy mnie nie było w serialach, poświęciłam na naukę. Robiłam dokumenty, krótkometrażowe filmy, reżyserowałam reklamy. Dużo się w moim życiu działo – mówiła wówczas.

Dzisiaj ma 51 lat i wraca na salony. Jak wygląda?

Tak wygląda obecnie Renata Gabryjelska. 51-letnia gwiazda Złotopolskich zachwyca

Renata Gabryjelska w latach 90. była wielką gwiazdą polskiej telewizji. Ponadto skończyła 2 fakultety i pracowała w agencji PR. W 2004 roku zniknęła z przestrzeni publicznej, ale teraz wraca i zachwyca.

W niedzielę pojawiła się na kanapach Dzień Dobry TVN. Nie uniknęła też paparazzi przed studiem, a ci mieli niezłe pole do popisu, bo 51-letnia dziś Gabryjelska wygląda wspaniale. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Renata Gabryjelska w Dzień Dobry TVN

Renata Gabryjelska w Dzień Dobry TVN

Renata Gabryjelska w Dzień Dobry TVN

Renata Gabryjelska w Dzień Dobry TVN

Renata Gabryjelska w Dzień Dobry TVN

Renata Gabryjelska w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×