Sylwester 2021. W Zakopanem próby idą pełną parą. Na scenie Sławomir, Kajra, Hyży, Kupicha. Przyglądała się im Joanna Kurska z córką

Sylwester Marzeń 2021 - próby

Sylwester Marzeń 2021 - próby

Sylwester 2021. W Zakopanem próby idą pełną parą. Na scenie Sławomir, Kajra, Hyży, Kupicha, Karpiel-Bułecka. Wszystkiemu się przygląda Joanna Kurska. Zdjęcia.

Sylwester Marzeń z Dwójką to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, które kończą rok i witają nowy. Jak dotąd impreza pojawiła się w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Ostródzie i w Zakopanem. W tym roku Telewizja Polska rozstawiła scenę na Głównej Równi Krupowej.

Ja od początku mówiłem, że jesteśmy otwarci na zorganizowane przez Telewizję Polską kolejnego koncertu sylwestrowego. Wszystko było jednak uzależnione od decyzji Telewizji – zdradził Gazecie Krakowskiej burmistrz Zakopanego, Leszek Dorula – na poczatku grudnia ujawniała Gazeta Krakowska.

W Zakopanem wystąpi cała plejada gwiazd: Maryla Rodowicz, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, The Music From ABBA – Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit, Maja Hyży, Piotr Kupicha oraz Stanisław Karpiel-Bułecka. Pojawią się też goście zza granicy – Julio Iglesias Junior – syn hiszpańskiej megagwiazdy Julio Iglesiasa, a także Jason Derulo.

Pierwsze próby już za nami. W środę scenę przejęli Zenek Martyniuk, Radek Liszewski i Daria. Z kolei w czwartek ćwiczyły przed wielkim dniem kolejne gwiazdy.

Sylwester 2021. Gwiazdy na próbach w Zakopanem

W czwartek na scenie, która według Rafała Brzozowskiego przypomina lodowy pałac, pojawiły się kolejne gwiazdy. W ciepłych ubraniach ćwiczyły przed jutrzejszym koncertem, który rozpocznie się o 20.00. Roześmiani Kajra i Sławomir, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka i Maja Hyży próbowali pod czujnym okiem Agustina Egurroli.

Ostatnia z wymienionych gwiazd jest w ciąży, co potwierdził informator Jastrząb Post.

Tak to prawda. Maja jest w ciąży. To już czwarty miesiąc – mówi nam osoba z otoczenia wokalistki.

Maja planuje ogłosić ciążę podczas koncertu sylwestrowego w telewizyjnej Dwójce, gdzie zaśpiewa jeden z przebojów Krzysztofa Krawczyka, a razem z Kubą Szmajkowskim wykona przebój Duy Lipy i Eltona Johna Cold Heart.

Na próbach widać już delikatnie zaokrąglony brzuszek Mai. W Zakopanem towarzyszą jej córeczka i partner Konrad Kozak. Próbom przyglądała się Joanna Kurska, która pod sceną pojawiła się z Anną Klarą Teodorą.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Maja Hyży - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Maja Hyży - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Maja Hyży, Stanisław Karpiel-Bułecka - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Maja Hyży, Stanisław Karpiel-Bułecka - Sylwester 2021. Próby w Zakopanem

Maja Hyży z partnerem - próby w Zakopanem

Maja Hyży z partnerem - próby w Zakopanem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×