Szukaj

Pola Lis przyłapana na spacerze ze swoją największą miłością! Opalona córka Kingi Rusin odsłoniła nogi i błysnęła drogą torebką

Pola Lis na spacerze

Pola Lis na spacerze

Pola Lis na spacerze z Tomaszem Lisem i psem Czarkiem

Wakacje to czas, gdy studenci idą do pracy lub wracają do domu, a maturzyści przygotowują się do wejścia w dorosłe życie. Tomasz Lis i Kinga Rusin jakiś czas temu wysłali w świat swoją starszą córkę, Polę Lis, a w tym roku czeka ich podobna przeprawa z Igą Lis, która dostała się do prestiżowej londyńskiej szkoły. Dziewczęta wyfruwają z gniazda, nic więc dziwnego, że dumni rodzice spędzają z nimi każdą wolną chwilę.

Niedawno paparazzi przyłapali dziennikarza na popołudniowym wyjściu z córką Polą. Towarzyszył im oczywiście uroczy Czarek Lis, który, według Kingi, jest największą gwiazdą w rodzinie:

Psa Czarka nikt nie przebije, Czarek jest największym celebrytą w rodzinie. Są zapisy kto go czesze, kto daje jeść. Kto daje jeść Czarkowi, ten jest ulubiony na cały dzień. Mamy tak czasem, że ja szybko wstaję pierwsza, mówię „Chodź Czaruś, pani ci da jeść”. Jestem wtedy ulubioną panią. To jest permanentna wojna o psa Czarka – wyjawiła rozbawiona gwiazda.

Pola i jej ojciec wyglądali na bardzo zrelaksowanych. Śliczna córka dziennikarskiego duetu pochwaliła się nawet zgrabnymi nogami w białej, letniej sukience, uwagę przykuwała także jej torebka Louis Vuitton, która kosztuje prawie 3 tysiące złotych. Trzeba przyznać, że wyrosła na naprawdę zjawiskową młodą kobietę!

Myślicie, że zabierze ze sobą Czarka wyjeżdżając? 😉

„Powiem to po raz pierwszy”. Kinga Rusin koncertowo wbiła szpilę Tomaszowi Lisowi! To musiało potwornie zaboleć

Pola Lis i Kamil Grabara wdali się w ostre starcie z internautami! To nie była przyjemna rozmowa! „Jak to jest być debilem?”

Dzieci polskich gwiazd zmieniły się nie do poznania! Dawno wyrosły z pieluch i robią wielkie kariery! [DUŻO ZDJĘĆ]

Starsza córka Kingi Rusin rozebrała się dla swojego piłkarza? Jej gorące zdjęcie robi furorę


Pola Lis na spacerze z psem Czarkiem

Pola Lis na spacerze z psem Czarkiem

pola

Pola Lis na spacerze z psem Czarkiem

Tomasz Lis na spacerze z córką Polą

Tomasz Lis na spacerze z córką Polą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×