Pogrzeb Tomasza Osucha. Założyciela Fundacji Spełnionych Marzeń pożegnały gwiazdy

Pogrzeb Tomasza Osucha

Pogrzeb Tomasza Osucha

Pogrzeb Tomasza Osucha. Założyciela Fundacji Spełnionych Marzeń pożegnały gwiazdy. Patrycja Markowska, Szymon Majewski, Sasha Strunin uczestniczyli w ostatniej drodze działacza charytatywnego.

Tomasz Osuch był założycielem Fundacji Spełnionych Marzeń. Stworzył ją po śmierci syna, 11-letniego Marcina, który zmagał się z chorobą nowotworową. Organizacja swoją działalność skupia na dzieciach, które walczą z rakiem. Dzięki niej tysiące chorych spełniło swoje najskrytsze pragnienia.

Przez wiele lat fundacją kierował Tomasz. Niestety niedawno mężczyzna przeszedł udar, po którym nie udało mu się odzyskać pełnej sprawności. 10 dni temu media obiegły smutne wieści – Osuch zmarł.

Mężczyznę pożegnała m.in. Patrycja Markowska, która przez piętnaście lat z nim współpracowała. Dodała post w mediach społecznościowych, którym uczciła pamięć przyjaciela.

Pęka mi serce. Grałam dla fundacji Tomka Fundacja Spełnionych Marzeń od prawie 15 lat. Odszedł przyjaciel, rockandrollowiec i człowiek o wielkim sercu i klasie. Mam nadzieję, że zagramy jeszcze nie jeden koncert… Gdzieś tam na górze, Tomku.

Pogrzeb Tomasza Osucha. Gwiazdy pożegnały założyciela fundacji

Pogrzeb Tomasza Osucha odbył się w środę, 23 grudnia. Założyciela Fundacji Spełnionych Marzeń pożegnała rodzina, bliscy i przyjaciele. Wśród nich nie zabrakło gwiazd. Pojawił się m.in. Szymon Majewski, który zabrał głos podczas uroczystości. Na podobny ruch zdecydowała się Patrycja Markowska. Z kolei Sasha Strunin oraz Tomasz Lubert wykonali piosenkę.

Sasha Strunin, Tomasz Lubert - pogrzeb Tomasza Osucha

Sasha Strunin, Tomasz Lubert – pogrzeb Tomasza Osucha

Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.

Kim był Tomasz Osuch?

Tomasz Osuch przez osiemnaści lat swojego życia pomagał dzieciom z chorobami nowotworowymi. To on zainicjował wiele akcji charytatywnych, wśród których warto wymienić Onko Olimpiady oraz cykliczne pokazy mody z udziałem aktorów Dzieci Dzieciom. 

Chociaż przez lata niósł pomoc, w tym roku sam potrzebował wsparcia. Walczył o powrót do życia i sprawności po udarze, który przeszedł. Przebywał w szpitalu. O wsparcie dla mężczyzny już jakiś czas temu apelowała Katarzyna Warnke. Przyjaciele Tomasza, wśród których nie brakowało gwiazd, chcieli zorganizować koncert charytatywny. Niestety nie odbył się on z powodu pandemii.


Szymon Majewski - pogrzeb Tomasza Osucha

Szymon Majewski - pogrzeb Tomasza Osucha

Patrycja Markowska - pogrzeb Tomasza Osucha

Patrycja Markowska - pogrzeb Tomasza Osucha

Sasha Strunin, Tomasz Lubert - pogrzeb Tomasza Osucha

Sasha Strunin, Tomasz Lubert - pogrzeb Tomasza Osucha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×