Pogrzeb Jolanty Lothe. Aktorkę „Barw Szczęścia” pożegnały tłumy gwiazd

Pogrzeb Jolanty Lothe

Pogrzeb Jolanty Lothe

W piątek przed południem rozpoczął się pogrzeb Jolanty Lothe. Aktorkę pożegnało sporo gwiazd. Jej ostatnią drogę paparazzi uwiecznili na zdjęciach.

Jolanta Lothe była jedną z największych gwiazd serialu Barwy Szczęścia. Wcielała się tam w postać Teresy Struzik, czym zyskała ogromną popularność wśród młodego pokolenia polskich widzów. Starsi fani znali ją doskonale z takich produkcji jak: Polowanie na muchy, Potop, Brunet wieczorową porą, czy Tylko umarły odpowie. W Rejsie Marka Piwowarskiego zagrała ze swoją mamą, Wandą Stanisławską-Lothe.

O śmierci Aktorki tydzień demu poinformował Związek Artystów Scen Polskich. W sieci opublikowano jej zdjęcie i zamieszczono piękne pożegnanie, w którym wymienione zostały jej najważniejsze role.

Nie żyje Jolanta Lothe, aktorka Teatru im. Osterwy w Lublinie oraz teatrów warszawskich: Syreny, Klasycznego,…

Posted by Związek Artystów Scen Polskich on Friday, April 1, 2022

W piątek przed południem rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe, w czasie których pożegnała ją rodzina, przyjaciele, a także gwiazdy show-biznesu, z którymi była związana od lat. Podczas ceremonii nie zabrakło aktorów z serialu Barwy Szczęścia.

Pogrzeb Jolanty Lothe. Aktorkę pożegnały tłumy gwiazd

Jolanta Lothe zmarła 1 kwietnia. Pogrzeb aktorki rozpoczął się mszą świętą o godzinie 11:30 w kościele środowisk twórczych pw. św. Andrzeja Apostoła i Brata Alberta na Placu Teatralnym w Warszawie. Po mszy wszyscy żałobnicy udali się na cmentarz Stare Powązki w Warszawie, gdzie urna z prochami ma zostać złożona w rodzinnym grobowcu.

Na pożegnaniu aktorki zebrał się prawdziwy tłum. W ostatniej drodze towarzyszyła jej nie tylko najbliższa rodzina, ale także gwiazdy. W kościele wzruszające przemówienia wygłosili między innymi Mateusz Banasiuk i Sławomira Łozińska. Wśród zebranych pojawili się także: Ilona Łepkowska, Daniel Olbrychski, Emila Krakowska, Stanisław Banasiuk, Krystyna Demska-Olbrychska.

Zdjęcia z ceremonii pogrzebowej zobaczycie w naszej galerii.


Sławomira Łozińska- pogrzeb Jolanty Lothe

Sławomira Łozińska- pogrzeb Jolanty Lothe

Mateusz Banasiuk - Pogrzeb Jolanty Lothe

Mateusz Banasiuk - Pogrzeb Jolanty Lothe

Mateusz Banasiuk, Jolanta Łepkowska - Pogrzeb Jolanty Lothe

Mateusz Banasiuk, Jolanta Łepkowska - Pogrzeb Jolanty Lothe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×