Szukaj

Tylko u nas! Śmietanka show-biznesu i biznesu na secret party Omeny Mensah: Agata Młynarska, Dorota Gardias, Marta Kuligowska, Katarzyna Glinka

40.urodziny

40.urodziny

Agata Młynarska, Marta Kuligowska, Katarzyna Glinka... ponad 250 gwiazd bawiło się podczas sekretnego party z okazji 40 urodzin Omeny Mensah. Zobacz, jakie kreacje przygotowały z tej okazji i jakie niespodzianki czekały na solenizantkę. 

Omenaa Mensah skończy niedługo 40 lat. Chociaż do jej urodzin teoretycznie został ponad tydzień, jej najbliżsi zadbali o to, by dziennikarka ten dzień zapamiętała na długo. Właśnie dlatego w czwartek,  ukochany dziennikarki – Rafał Brzoska, zorganizował dla niej przyjęcie niespodziankę, o którym Omenaa tak szybko nie zapomni.

Impreza została zorganizowana w jednym z nowych, modnych, warszawskich lokali. To własnie tam zgromadziło się około 250 osób, którzy oczekiwali na przybycie jubilatki. Gwiazda wieczoru do klubu przybyła z opaską na oczach. Nie miała pojęcia, co ją czeka. Kiedy ją zdjęła, kompletnie zaskoczona. ujrzała 250 gości, którzy zaczęli śpiewać gromkie Sto lat!

Nie zabrakło prezentów, życzeń urodzinowych, a także niespodzianek. Jedną z nich był występ Gromee’ego, który specjalnie dla Omeny i zgromadzonych gości wykonał cały set dj-ski. To jednak niejedyny gwiazdorski występ tej nocy. Na scenie pojawił się też Nick Sinclair, która specjalnie na ten wieczór przyjechał do klubu. Czy jest lepsza okazja do spełniania marzeń niż urodziny?

Kulminacją wieczoru był występ didżejski, o którym Omenaa marzyła od dawna. Za konsoletą staną ukochany Omeny, który wystąpił jako dj Shark, i przygotował wiązankę hitów, które zapełniły do ostatniego miejsca parkiet. Jego set dj-ski porwał nawet Sławka Uniatowskiego, który spontanicznie wskoczył na scenę z mikrofonem i śpiewał na żywo w rytm przebojów puszczanych przez Rafała Brzoskę. A zaraz potem wjechał na scenę wielopiętrowy, artystyczny tort. A na telebimie wyświetlały się życzenia – między innymi od podopiecznych fundacji Omeny z Ghany, którym gwiazda TVN właśnie kończy budować szkołę!

W wydarzeniu uczestniczyła cała masa gwiazd TVN, wśród których warto wymienić nazwiska takie jak m.in. Agata Młynarska, Bartek Jędrzejak, Marta Kuligowska, Katarzyna Glinka, Dorota Gardias, Sławek Uniatowski, Lidia Kalita. Pojawiły się również luksusowe limuzyny z ambasadorami oraz biznesmeni z pierwszej setki Forbes, którzy na ten event przylecieli prywatnymi samolotami na zaproszenie kolegi z biznesu Rafała Brzoski, który chciał aby impreza urodzinowa jego ukochanej była niezapomniana!

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah z mężami na przyjęciu u ambasador USA. Zobaczcie ich odjechane kreacje

Zobacz: Ola Szwed w dwóch odlotowych kreacjach rozkręciła całą opolską publiczność! Wyglądała prawie jak Omenaa Mensah!

Zobacz: Omenaa Mensah z nagim ciążowym brzuchem świętuje Dzień Matki! Swoim zdjęciem rozczuliła cały internet!

 

 

 


Omenaa Mensah i Rafał Brzoska - 40. urodziny Omeny Mensah

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska - 40. urodziny Omeny Mensah

Agata Młynarska - 40. urodziny Omeny Mensah

Agata Młynarska - 40. urodziny Omeny Mensah

40. urodziny Omeny Mensah

40. urodziny Omeny Mensah

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×