Szukaj

Pierwsze zdjęcia z królewskiego baby shower Meghan Markle trafiły do sieci! Kolor dodatków mówi wszystko o płci dziecka

Meghan Markle baby shower zdjęcia

Zdjęcia z przygotowań do baby shower Meghan Markle

Meghan Markle została przyłapana przez paparazzi pod jedną z nowojorskich knajpek podczas przygotowań do baby shower. Towarzyszyły jej Serena Williams i Jessica Murloney.

Meghan Markle ostatnie dni spędza w Stanach Zjednoczonych. Poleciała tam oczywiście w sprawach zawodowych, jednak tak szybko się z nimi uwinęła, że postanowiła zorganizować huczne baby shower dla najbliższych przyjaciółek z czasów, gdy była jeszcze serialową gwiazdą. Informowaliśmy już, że wśród zaproszonych nie znalazła się księżna Kate, która była zajęta zwiedzaniem gór z dziećmi. Tym samym media znów zaczęły rozpisywać się na temat konfliktu pań, zwłaszcza, że na przyjęcie księżnej Sussexu przybyły jej dalsze znajome.

Paparazzi uwiecznili na zdjęciach Meghan, a tuż za nią idącą Serenę Williams. Daily Mail twierdzi, że obecna z nimi była także druhna i przyjaciółka księżnej – Jessica Murloney, która – można rzec – jest jej prawą ręką.

Po oficjalnej części panie wybrały się do jednej z nowojorskich knajpek Ralpha Laurena, gdzie plotkowały o macierzyństwie. Serena i Jessica zapewne dawały przyszłej mamie wiele wskazówek i nie ma się co dziwić. W końcu półtora roku temu tenisistka urodziła swoje pierwsze dziecko, a przyjaciółka żony Harry’ego rodziła już trzykrotnie, więc obie doświadczenie z pewnością mają całkiem spore.

Paparazzi uchwycili też ekipę przygotowującą wystrój na baby shower Meghan Markle. Wśród dodatków wystających z pudeł można dostrzec mnóstwo kremowych i różowych róż. Czy to oznacza, że księżna urodzi dziewczynkę?

Na baby shower Meghan Markle zabrało księżnej Kate. W tym czasie bawiła się w innym towarzystwie

To nie było rozsądne. Meghan Markle pokazała duży ciążowy brzuch, a fani biją na alarm! Poszło o jej mega szpile!

Meghan Markle koncertowo zagrała na nosie królowej Elżbiecie II! Zorganizowała luksusowe baby shower!


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×