Szukaj

Pierwsze zdjęcia z królewskiego baby shower Meghan Markle trafiły do sieci! Kolor dodatków mówi wszystko o płci dziecka

Meghan Markle baby shower zdjęcia

Meghan Markle baby shower zdjęcia

Zdjęcia z przygotowań do baby shower Meghan Markle

Meghan Markle została przyłapana przez paparazzi pod jedną z nowojorskich knajpek podczas przygotowań do baby shower. Towarzyszyły jej Serena Williams i Jessica Murloney.

Meghan Markle ostatnie dni spędza w Stanach Zjednoczonych. Poleciała tam oczywiście w sprawach zawodowych, jednak tak szybko się z nimi uwinęła, że postanowiła zorganizować huczne baby shower dla najbliższych przyjaciółek z czasów, gdy była jeszcze serialową gwiazdą. Informowaliśmy już, że wśród zaproszonych nie znalazła się księżna Kate, która była zajęta zwiedzaniem gór z dziećmi. Tym samym media znów zaczęły rozpisywać się na temat konfliktu pań, zwłaszcza, że na przyjęcie księżnej Sussexu przybyły jej dalsze znajome.

Paparazzi uwiecznili na zdjęciach Meghan, a tuż za nią idącą Serenę Williams. Daily Mail twierdzi, że obecna z nimi była także druhna i przyjaciółka księżnej – Jessica Murloney, która – można rzec – jest jej prawą ręką.

Po oficjalnej części panie wybrały się do jednej z nowojorskich knajpek Ralpha Laurena, gdzie plotkowały o macierzyństwie. Serena i Jessica zapewne dawały przyszłej mamie wiele wskazówek i nie ma się co dziwić. W końcu półtora roku temu tenisistka urodziła swoje pierwsze dziecko, a przyjaciółka żony Harry’ego rodziła już trzykrotnie, więc obie doświadczenie z pewnością mają całkiem spore.

Paparazzi uchwycili też ekipę przygotowującą wystrój na baby shower Meghan Markle. Wśród dodatków wystających z pudeł można dostrzec mnóstwo kremowych i różowych róż. Czy to oznacza, że księżna urodzi dziewczynkę?

Na baby shower Meghan Markle zabrało księżnej Kate. W tym czasie bawiła się w innym towarzystwie

To nie było rozsądne. Meghan Markle pokazała duży ciążowy brzuch, a fani biją na alarm! Poszło o jej mega szpile!

Meghan Markle koncertowo zagrała na nosie królowej Elżbiecie II! Zorganizowała luksusowe baby shower!


Ksi??na Sussex przylecia?a na baby shower do Nowego Jorku

Meghan Markle and Serena Williams Leave Dinner at the Polo Bar in NYC Pictured: Meghan Markle,Serena Williams World Rights, No Portugal Rights

Ksi??na Sussex przylecia?a na baby shower do Nowego Jorku

Meghan Markle and Serena Williams Leave Dinner at the Polo Bar in NYC Pictured: Meghan Markle World Rights,

Ksi??na Sussex przylecia?a na baby shower do Nowego Jorku

Meghan Markle goes to dinner with a male friend in New York Pictured: Meghan Markle World Rights, No Portugal Rights

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×