Margaret w nietuzinkowej stylizacji przemierza stolicę. Wskoczyła w spodnie z futerkiem i odsłoniła płaski brzuch

Margaret

Margaret

Margaret była dzisiaj jednym z gości Dzień Dobry Wakacje. Gwiazda jak zwykle postawiła na bardzo ciekawą stylizację. Nie zabrakło zdjęć paparazzi.

Margaret debiut w show-biznesie zaliczyła wiele lat temu i długo była jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd muzyki pop. Karierę na scenie rozpoczęła między innymi od udziału w programie Szansa na Sukces. Później wzięła sprawy w swoje ręce. Wydała wiele piosenek, które szybko wpadały w ucho słuchaczy i zaczęły się pojawiać w ogólnokrajowych stacjach radiowych. Nuciła je niemal cała Polska.

Występowała podczas największych imprez muzycznych w kraju. Jej kariera nabierała coraz większego rozpędu. Udzielała wielu wywiadów, brylowała na czerwonych dywanach i pojawiała się na okładkach kolorowych magazynów. Nie stroniła też od branżowych imprez, a w pewnym momencie postanowiła zniknąć z show-biznesu i social mediów. Wzięła ślub z raperem KaCeZetem, a po kilku miesiącach wróciła z zupełnie nową energią i innym repertuarem.

Margaret w Dzień Dobry Wakacje. Jak wyglądała?

Margaret bardzo rzadko pojawia się obecnie na branżowych imprezach i próżno szukać jej zdjęć ze stołecznych czerwonych dywanów. Razem z mężem wyprowadziła się z Warszawy i zamieszkała w małym domku w środku lasu. Przez długi czas nie mieli nawet prądu, czy internetu. Z czasem artystka znowu zaczęła pojawiać się w branży i wydała kilka nowych piosenek w zupełnie innej estetyce niż do tej pory. Jej utwory spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem słuchaczy.

Dzisiaj rano znalazła chwilę czasu, by pojawić się w programie Dzień Dobry Wakacje. Oczywiście nie zabrakło tam paparazzi, którzy zrobili jej całą serię nowych zdjęć. Jak zwykle postanowiła nieco zaszaleć ze stylizacją. Pod budynek TVN przyjechała sportowym samochodem. Na sobie miała ciemne dżinsy z modnymi dziurami i bardzo niskim stanem.

Ciekawie wyglądały nogawki wykończone od kolana do kostki białym futerkiem w czarne kropki. Dobrała do nich krótki biały T-Shirt, który odsłonił jej brzuch, a także buty na wysokim obcasie. Transparentne szpilki pokazały, że na stopach miała także białe skarpetki. Poranek był dosyć rześki, więc nie zabrakło też puchowej kamizelki.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba stylizacja Margaret?


Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×