Szukaj

Księżna Kate już dyktuje świąteczne trendy! Jej stylizacja z imprezy bożonarodzeniowej to absolutny hit!

Księżna Kate świąteczna stylizacja

Księżna Kate świąteczna stylizacja

Księżna Kate w świątecznej stylizacji

Księżna Kate i książę William już świętują Boże Narodzenie. Książęca para wyprawiła dzisiaj przyjęcie dla rodzin personelu wojskowego na Cyprze, na którym obiektywy fotoreporterów były skierowane w kierunku przepięknej księżnej Cambridge. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii wyglądała obłędnie, a wszystko za sprawą spódnicy w świąteczną kratę Emilia Wickastead, którą zestawiła z czarnym kaszmirowym swetrem marki Barora. William z kolei postawił na wygodną klasykę – wybrał niebieski sweterek i granatowe spodnie.

Ponad 7500 Brytyjczyków tegoroczne święta spędzi na misjach. W tym szczególnym czasie nie zasiądą przy jednym stole ze swoimi żonami i dziećmi. Książęca para postanowiła docenić odwagę i poświęcenie lokalnych żołnierzy, z tej okazji wyprawiła huczne przyjęcie, podczas którego nie zabrakło licznych atrakcji.

W ogrodach Pałacu Kensington wystawiono stragany, na których dzieci miały okazję przygotować spersonalizowane świąteczne skarpety, ulepić kule śnieżnego ze sztucznego śniegu, a także przygotować własnoręcznie udekorowane pierniczki, które są szczególnie popularnym bożonarodzeniowym symbolem na wyspach brytyjskich.

Sporym powodzeniem cieszyła się foto-budka, w której rodziny żołnierzy mogli zrobić zdjęcie, które błyskawicznie zostało wysłane do brytyjskiej bazy wojskowej na Cyprze.

Dzieci, które samotnie spędzą tegoroczne święta, mogły również osobiście wręczyć list świętemu Mikołajowi. Z pewnością w Wigilię czekać będą na nich urocze prezenty, które zostaną sfinansowane przez rodzinę królewską.

Księżna Kate ostro zaszalała na domówce z Pippą! W takim stanie jej jeszcze nie widzieliśmy!

Błyskawiczna reakcja Meghan Markle i księżnej Kate na plotki o konflikcie! Zawstydziły światowe media!

Cios dla księcia Karola! Księżna Kate w jego święto ubrała się dokładnie tak samo jak księżna Diana!

Książę William wpadł w panikę! Nie potrafi zapanować nad George’em i Charlotte! To brzmi jak uzależnienie!


Książęca para – Kate i William – na świątecznym przyjęciu

Książęca para – Kate i William – na świątecznym przyjęciu

Księżna Kate w świątecznej stylizacji

Księżna Kate w świątecznej stylizacji

Księżna Kate w świątecznej spódnicy

Księżna Kate w świątecznej spódnicy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×