Szukaj

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa jego córki chwytają za serce

Konrad Gaca pogrzeb zdjęcia

Pogrzeb Konrada Gacy

Ta informacja z pewnością wstrząsnęła Polską. W swoim domu w Lublinie zmarł Konrad Gaca, znany i lubiany trener oraz specjalista do spraw żywienia. We wtorek mężczyznę po raz ostatni pożegnali najbliżsi, przyjaciele i wierni fani.

Uroczystość pogrzebowa odbyła się w Kaplicy Cmentarza Komunalnego na Majdanku w Lublinie. O fakcie tym poinformowała rodzina kilka dni przed uroczystością. W oświadczeniu podkreślali, że Konrad był wyjątkową osobą:

Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat.

Każdy kto chciał po raz ostatni pożegnać trenera, we wtorek miał taką okazję. Na uroczystości pojawił się tłum ludzi pogrążonych w żałobie,  a podczas mszy świętej w kierunku mężczyzny nie zabrakło ciepłych słów.

Był dobrym człowiekiem. Zostawmy opinie, hipotezy. Nie można ukoić bólu, tylko Bóg to potrafi… – podkreślał duchowny prowadzący Eucharystię.

Podczas uroczystości Konrada żegnała m.in. żona Patrycja. Para pobrała się w 2010 roku. Zakochani doczekali się córeczki Emilki. Pomimo tego, że dziewczynka urodziła się z poważną wadą genetyczną, małżeństwo robiło wszystko, by pomóc jej normalnie funkcjonować. I udało się. Dziewczynka odzyskała wzrok i słuch. Przed kościołem wystawione zostało serce z różowych kwiatów z ostatnimi pożegnalnymi słowami dziewczynki:

Kocham cię tato, Emilka.

Wśród osób żegnających Gacę nie zabrakło także tych związanych z show biznesem. Wśród nich warto wspomnieć Iwonę Szymańską-Pavlovic. Jurorka Tańca z Gwiazdami trenera poznała podczas gali Chudniesz -wygrywasz. Efekty niektórych metamorfoz prezentowanych podczas tego wydarzenia, były dla niej paliwem napędowym do działania.

Tam też poznałam Konrada Gacę. Po kilku tygodniach pojechałam do Lublina, i oddałam się w jego ręce. On opracował specjalnie dla mnie dietę, i zaręczam, nie jest to żadna dieta cud. Nie głoduję, nie katuję się, również ćwiczeniami. Regularnie, trzy razy w tygodniu chodzę na siłownię, ćwiczę ok. 1,5 godziny, ale nie wylewam z siebie siódmych potów. Trzeba wiedzieć, jak ćwiczyć, żeby zrzucić kilogramy – przyznała w jednym z wywiadów.

Mężczyzna miał tylko 42 lata.

Iwona Pavlović we wzruszających słowach pożegnała Konrada Gacę. Serce się kroi

Załamany Mariusz Pudzianowski mocno przeżył śmierć Konrada Gacy. Ujawnił nieznane kulisy swojej znajomości z trenerem gwiazd

Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok Konrada Gacy. To wiele zmienia

Tajemnicza śmierć Konrada Gacy. Na jaw wypłynęły informacje o ogromnych długach


Jesteś zadowolony/-a ze swojej sylwetki?

×