Kinga Rusin po wielu miesiącach na Malediwach wróciła do kraju. Po przyjeździe spotkała ją niemiła niespodzianka

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin po wielu miesiącach spędzonych na Malediwach postanowiła wrócić do Europy. Niestety po przyjeździe z tropików nie może liczyć na zbyt wysokie temperatury. Bikini zmuszona była zamienić na puchową kurtkę.

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej znanych i lubianych dziennikarek w naszym kraju. Przez kilkanaście ostatnich lat była gwiazdą stacji TVN. Mogliśmy ją oglądać w wielu programach, jednak widzowie najbardziej kojarzą ją z roli gospodyni Dzień Dobry TVN. Gdy w zeszłym roku poinformowała o odejściu z pracy, wielu fanów było zszokowanych. Długo nie wyobrażali sobie śniadaniówki bez jej udziału.

Dziennikarka nie tylko na jakiś czas pożegnała się ze szklanym ekranem, ale także postanowiła wyjechać z Polski. Już na początku jesieni spakowała walizki i razem ze swoim ukochanym Markiem Kujawą zmienili klimat na znacznie cieplejszy. Przez kilka ostatnich miesięcy mieszkali na Malediwach. Kinga nie zapomniała jednak o swoich licznych fanach i na bieżąco zdawała relacje z egzotycznego pobytu. Cały czas również interesowała się bieżącymi wydarzeniami w kraju i zabierała głos w ważnych sprawach. Nie jest tajemnicą, że wiele osób bardzo liczy się z jej zdaniem, dlatego na bieżąco podgląda jej publikacje na Instagramie.

Kinga Rusin wróciła do Polski. Nie tak to sobie wyobrażała

Kinga Rusin już jakiś czas temu zdradziła, że zamierza wrócić do Europy. Dodała zdjęcie, na którym pozuje ze swoim ukochanym. Zdradziła, że zamierzają szukać słońca w innej lokalizacji. Nie ukrywała też, że praca zdalna jest dla niej obecnie świetnym rozwiązaniem:

Kierunek Europa. Na Malediwach zaczyna się powoli pora deszczowa. Po pół roku czas szukać słońca i wrażeń, gdzie indziej. Coraz bardziej doceniamy niezależność i… pracę zdalną.

Dziennikarka nie informowała, w jakim kraju Europy tym razem zamieszka, ale okazało się, że przynajmniej na chwilę wróciła do Polski. W poprzednich latach o tej porze roku mogłaby liczyć w kraju na wysoką temperaturę. Po długich miesiącach w tropikach aura może jednak rozczarować.

Paparazzi spotkali Kingę na ulicach Warszawy i widać było, że doskwiera jej zbyt niska w porównaniu z Malediwami temperatura. Stroje kąpielowe zmuszona była zamienić na nieco cieplejszą garderobę, niestety nie była to zapewne miła niespodzianka.

Wydaje się, że Kinga Rusin Polską pogodą jest zszokowana. By wyjść na ulicę, dziennikarka przyodziała ciepły dres, czapkę z daszkiem, a jakby tego było mało, pod pachą dzierżyła puchową kurtkę. Gwiazda jednak nie dalej jak kilka dni temu wróciła z ciepłych krajów i widocznie nadal nie może się pogodzić z tym, że w stolicy jest ciut chłodniej niż w tropikach – czytamy w Fakcie.

Gwiazda wskoczyła w ciepły biały dres, do którego dobrała zamszowe botki na obcasie i granatową czapeczkę z daszkiem. Miała też okulary przeciwsłoneczne i niosła ze sobą ciepłą kurtkę.

Ani trochę nie dziwimy się Kindze. Pomimo że w kalendarzu lato już za pasem, to pogoda ani trochę nas nie rozpieszcza i sami mamy ochotę wskoczyć czasami w puchową kurtkę. Zdjęcia w naszej galerii.


Kinga Rusin po powrocie do Polski

Kinga Rusin po powrocie do Polski

Kinga Rusin po powrocie do Polski

Kinga Rusin po powrocie do Polski

Kinga Rusin po powrocie do Polski

Kinga Rusin po powrocie do Polski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×