Hurra! Kinga Rusin wraca do Europy. Gwiazda zapowiedziała swój come back romantycznym zdjęciem z partnerem

Kinga Rusin wraca do Polski

Kinga Rusin wraca do Polski

Kinga Rusin na Instagramie zapowiedziała, że wraca do Europy. Na Malediwach zaczyna się pora deszczowa, więc postanowiła poszukać nowego miejsca pełnego słońca. Co napisała dziennikarka?

Kinga Rusin pod koniec 2020 roku, gdy pandemia koronawirusa przybrała na sile, spakowała walizki i wyleciała z Polski. Wraz z Markiem Kujawą zaszyli się na jednej z malutkich wysp na Oceanie Indyjskim, z której zdalnie dbają o swoją firmę kosmetyczną. Para głównie spędza czas w swoim towarzystwie i regularnie poddaje się testom na obecność wirusa.

Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. „Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi – napisała dziennikarka na Instagramie.

Chociaż Rusin przebywała tysiące kilometrów od Polski, żywo interesowała się tym, co dzieje się w ojczyźnie. Na jej profilu nie brakowało komentarzy bieżących wydarzeń, co niejednokrotnie wzbudzało niemałe kontrowersje.

Ostatnio szeroko komentowany był konflikt Rusin z Weroniką Rosati. Więcej pisaliśmy o tym tutaj. Kinga stwierdziła jednak, że czas pakować walizki i wracać, co oznajmiła w najnowszym poście.

Kinga Rusin wraca do Europy. Co napisała na Instagramie?

Kinga Rusin opublikowała zdjęcie z plaży, na którym pozuje w objęciach Marka Kujawy. Dziennikarka wyjaśniła, że na Malediwach zaczyna się pora deszczowa, więc czas poszukać innego azylu. Jako kierunek wskazała Europę, ale nie zdradziła konkretnego celu podróży. Podkreśliła także, że bardzo doceniła pracę zdalną, bo dzięki niej może dowolnie wybierać miejsca na Ziemii, z których z powodzeniem poprowadzi firmę.

Kierunek Europa 🇪🇺. Na Malediwach zaczyna sie powoli pora deszczowa. Po pół roku czas szukać słońca i wrażeń, gdzie indziej . Coraz bardziej doceniamy niezależność i… pracę zdalną – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Wiadomości zachwyciły liczne grono fanów Rusin. Wyrażają nadzieję, że może pojawi się w Polsce. Póki co jednak Kinga nie zdradziła, jakie miejsce w Europie jest jej celem.


Kinga Rusin wraca do Europy

Kinga Rusin wraca do Europy

Kinga Rusin - Dzień Matki 2021

Kinga Rusin - Dzień Matki 2021

Kinga Rusin ćwiczy jogę na plaży

Kinga Rusin ćwiczy jogę na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×