Kim Kardashian i Pete Davidson oficjalnie potwierdzają związek na czerwonym dywanie. Nie zabrakło czułych gestów

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian i Pete Davidson spotykają się już od kilku miesięcy, ale do tej pory oficjalnie nie potwierdzili związku. Zrobili to z wielkim rozmachem, gdy pojawili się razem na czerwonym dywanie.

Kim Kardashian swoją karierę w mediach zaczęła wiele lat temu. Na samym początku była znana z tego, że przyjaźni się z dziedziczką hotelarskiej fortuny, czyli Paris Hilton. Z czasem ich drogi się rozeszły, a celebrytka zaczęła pozyskiwać własnych fanów. Przełomem w jej karierze w show-biznesie okazał się program Z Kamerą wśród Kardashianów. Razem z rodziną wpuściła do domu ekipę, która przez kilkanaście lat przekazywała widzom ich perypetie.

Fani Kim byli między świadkami jej ślubu i późniejszego życia u boku rapera Kanyego Westa. Małżonkowie doczekali się czworga dzieci. Po kilku latach wspólnego życia postanowili się jednak rozstać. Wszystko zapoczątkowało dziwne zachowanie muzyka, który cierpi na chorobę dwubiegunową. W mediach niepochlebnie wypowiadał się o żonie i sugerował jej zdradę. Małżeństwo celebrytów już się zakończyło, a Kim znalazła nową miłość.

Kim Kardashian i Pete Davidson pierwszy raz razem na czerwonym dywanie

Po rozwodzie z raperem Kim długo nie czekała, aby jej serce znowu zabiło mocniej. Celebrytka natychmiast była łączona z amerykańskim komikiem Petem Davidsonem. Na samym początku nie komentowała swojej relacji z 28 latkiem, lecz z czasem opowiedziała nieco więcej, goszcząc w talk-show Ellen DeGeneres. Zdradziła między innymi, że jej chłopak zrobił sobie kilka tatuaży, które potwierdzają siłę jego uczucia do Kardashianki.

Teraz oficjalnie Kim i Pete postanowili pochwalić się swoim związkiem. W czwartek pojawili się razem na premierze The Kardashians. Idąc po czerwonym dywanie w Goya Studios w Los Angeles, cały czas trzymali się za ręce.

Tego dnia wszystkie obiektywy aparatów były skierowane tylko na nich. Nie tylko to, że po raz pierwszy oficjalnie potwierdzili swój związek, przyciągało wzrok, ale także kreacja Kim. Celebrytka wybrała bardzo obcisłą srebrną suknię, która maksymalnie wyeksponowała jej obfite kształty. Charakteru nadało jej dodatkowo spore rozcięcie, sięgające uda. Pete natomiast nie miał zamiaru szaleć ze stylizacją i wybrał zwykły biały T-shirt, sneakersy i czarny garnitur.

Zdjęcia pary znajdziecie w naszej galerii.


Kim Kardashian i Pete Davidson

Kim Kardashian i Pete Davidson

Kim Kardashian i Pete Davidson

Kim Kardashian i Pete Davidson

Kim Kardashian i Pete Davidson

Kim Kardashian i Pete Davidson

Komentarze

 • Gość pisze:

  Lepiej wygląda niz siostry w tym wieku ale przykładu niech nie biorą chociaz taka moda patologii a starzy niech się ogarną jak byłe drepczą po ulicy z nową zapchaj dziurą ani minuty pół na pół

 • Gość pisze:

  Co one w nim widzą 😏

 • Ciekawa pisze:

  Te ich paluchy ułożone są w jaki znak, co one znaczą, wie ktoś?

 • Gość pisze:

  Widać że dała na luz i jest szczęśliwa. Super. Długo to nie potrwa, bo Pete ją w końcu rzuci, ale co się pobawią to ich. Należy jej się trochę zabawy po dyktaturze kanye.

 • Gość pisze:

  Kolo mówi do mojej balbinki ty taka ty owaka wiec mu papa spuchła a ona na rozprawie mówi ty taki ty owaki goń się a pan hakiel bawi się dalej

  • Gość ooooo!!! pisze:

   No zj…b rany obrzydliwy typ. A te bogate idiotki nie wiedzą już co założyć i z którym durniem pokazywać się żeby o nich mowiono

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×