Szukaj

Karolina Ferenstein-Kraśko urodziła córkę! Piotr Kraśko z prezentami pojechał do kliniki położniczej

Piotr Kraśko zdjęcia paparazzi

Karolina Ferenstein-Kraśko urodziła!

Wszystko skazuje na to, że kolejna gwiazda urodziła! Tym razem szczęśliwymi rodzicami zostali Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko. Dziennikarz został przyłapany na tym jak robi zakupy w sklepie dziecięcym. Obładowany kolorowymi torbami zmierza do samochodu i jedzie prosto pod klinikę położniczą w Wilanowie!

To jedna z najbardziej znanych placówek w Warszawie. Specjalizuje się w doskonałej opiece i przede wszystkim – dyskrecji, dlatego znane osoby chętnie korzystają z ich usług. Poród w tej klinice waha się w granicach od 12-16 tysięcy złotych. Kobiety mogą liczyć na doskonałą opiekę i własny pokój VIP. Dodatkowo z przyszłą mamą mogą przebywać najbliżsi i wspierać ją. Oczywiście nie brakuje odpowiedniego jedzenia – do dyspozycji jest catering ze zdrową żywnością.

Dla Piotra Kraśko ten rok nie zaczął się najlepiej. Gwiazdor, podobnie jak połowa zespołu, został zwolniony z “Wiadomości” i chwilowo nie ma pracy. Z jednej strony dobrze się stało, bo dziennikarza będzie mógł więcej czasu poświęcić swojej małżonce i dziecku. Jeśli wierzyć doniesieniom prasy to państwo Kraśko przywitali na świecie dziewczynkę! Informację potwierdził na swoim Twitterze Piotr:

To niesamowity tydzień, ale najbardziej podoba mi się w nim czwartek. Jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu. Dokładnie 56 cm szczęścia:)

Jak podaje Super Expres szczęśliwi rodzice dali jej na imię Laura 🙂

Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego 🙂

Zobacz: Piotr Kraśko po 25 latach żegna się z Telewizją Polską i podsumowuje swoją działalność

Piotr Kraśko cieszy się narodzinami córki

Piotr Kraśko cieszy się narodzinami córki

!!! PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! PIOTR KRASKO KUPIL NAJPOTRZEBNIEJSZE RZECZY DLA NOWORDOKA I POJECHAL ODWIEDZIC ZONE DO SZPITALA WARSZAWA 14.01.2016 FOT. PAPARATY 14

Piotr Kraśko na zakupach w sklepie dziecięcym


Czy uważasz, że Piotr Kraśko powinien zaangażować się w wychowanie dzieci czy poszukać nowej pracy?

×