Już wszystko jasne. Paparazzi przyłapali J.Lo w romantycznych okolicznościach z Benem Affleckiem. Pełne czułości zdjęcia nie kłamią

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez nie rozpaczała długo po rozstaniu z Alexem Rodriguezem. Jej serce ponownie mocniej zabiło, a paparazzi już przyłapali ją na niezwykle romantycznej randce z Benem Affleckiem.

Chociaż wszystko wskazywało na to, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez lada moment wezmą ślub, oni ogłosili rozstanie. O swojej decyzji poinformowali fanów i media w krótkim oświadczeniu. Podkreślili, że nadal będą się wspierać i dodali, że jest to ich jedyne stanowisko w tej sprawie:

Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać, że tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom.

Prasa długo spekulowała, co było przyczyną rozstania roku, ale byli kochankowie konsekwentnie milczeli. O tym, że Jennifer Lopez bardzo szybko znalazła pocieszenie, jako pierwszy informował portal Page Six. Pojawiła się tam informacja o możliwym ponownym związku wokalistki i Bena Afflecka. Od tego momentu stali się celem fotoreporterów. I w końcu udało się ich przyłapać na romantycznej randce.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na romantycznej randce

Temat romansu J.Lo z Benem Affleckiem to jeden z najgorętszych wątków poruszanych w ostatnich dniach w amerykańskiej prasie plotkarskiej. Zdjęcia Bena pod domem Jennifer Lopez wywołały falę komentarzy. W końcu domysły zostały potwierdzone. Daily Mail opublikował zdjęcia pary. Wszystko wskazuje na to, że po 17 latach od rozstania znowu się spotykają. Pojawiły się plotki, że aktor jest częstym gościem wokalistki w jej rezydencji w Los Angeles.

W ubiegły weekend Affleck zabrał swoją dawną ukochaną Jennifer Lopez prywatnym odrzutowcem na romantyczny wypad do luksusowego ośrodka narciarskiego w Montanie, gdzie aktor jest właścicielem chatki.

Na ekskluzywnych zdjęciach uzyskanych przez DailyMail.com, Ben i Jennifer wyglądali na zrelaksowanych i widać, że czują się ze sobą swobodnie.  Na fotografiach pary wracającej do LA, widać, że byli blisko siebie, wychodząc z prywatnego samolotu po krótkiej podróży, w którą spakowali znaczną ilość bagażu. Można się pokusić nawet o stwierdzenie, że trzymali się za ręce. Najwyraźniej stara miłość nie rdzewieje.

Pod zdjęciami opublikowanymi przez Daily Mail pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci przecierają oczy ze zdumienia:

  • Co to ma być? 2000 rok?
  • O, to w takim razie Brad Pitt i Jennifer Aniston także maja szansę.
  • No sorry, dla mnie istnieje tylko jedna Jennifer – Jennifer Garner.
  •  Czy Lopez kiedykolwiek była singlem?
  • J.Lo, zrób sobie przerwę.
  • Może czuja, że nie mają nic do stracenia?

A wy jak myślicie? Jest szansa dla tej relacji?


Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razemJun 02, 2003; Los Angeles, CA, USA; Actors JENNIFER LOPEZ as Ricki and BEN AFFLECK as Larry Gigli star the romantic crime comedy 'Gigli' directed by Martin Brest. Mandatory Credit: Photo by Columbia Pictures /ZUMA Press. (©) Copyright 2003 by Courtesy of Columbia Pictures

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×