Jennifer Lopez wybaczyła zdradę partnerowi?! Romantyczne zdjęcia z Paryża mówią wszystko! Szczególnie te ze spaceru po najdroższej ulicy świata [DUŻO ZDJĘĆ]

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w Paryżu - zdjęcia, relacja, paparazzi

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w Paryżu - zdjęcia, relacja, paparazzi

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w Paryżu

Jennifer Lopez jest przepiękną kobietą, utalentowaną wokalistką i przedsiębiorczą bizneswoman, która po rozstaniu z młodszym o 17 lat Casperem Smartem przez dłuższy czas była sama. Mówiło się nawet o powrocie piosenkarki do jej byłego męża – Marca Anthony’ego, co okazało się nieprawdą po tym, jak wyszło na jaw, że seksowna J.Lo spotyka się z ulubieńcem fanów sportu, niepoprawnym kobieciarzem, bejsbolistą Alexem Rodriguezem.

W zeszłym tygodniu RadarOnline opublikował historię i zdjęcia kobiety z którą Alex rzekomo zdradzał Jennifer. Portal upublicznił screeny SMS-ów wymienianych między kochankami z czasów, kiedy A-Rod był już z piękną artystką. W mediach zawrzało, wściekli fani zachęcali Jennifer do rozstania z niewiernym ukochanym, ale gwiazda wybrała zupełnie inną drogę – udaje, że cała ta afera nie miała miejsca.

Na zagranicznych portalach krzyczą nagłówki „zwariowała”, „udaje, że jest ok”, „Jennifer na wyparciu”, ale diwa nie zwraca na to uwagi i nadal pokazuje się publicznie z nowym partnerem, ostentacyjnie udowadniając, że jest szczęśliwa. Dowód? Ostatnie zdjęcia zrobione podczas romantycznego weekendu w Paryżu.

Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez! Wszystko z pikantnymi szczegółami opowiedziała jego kochanka!

Jakie miejsca odwiedzili J.Lo i Alex Rodriguez w stolicy Francji?

Para przebywa obecnie w stolicy Francji. Na każdym kroku towarzyszą im paparazzi – zarówno w czasie, gdy Jennifer i Alex wychodzą na elegancką kolację, odwiedzają butiki luksusowych marek, czy spacerują słynną Champs-Élysées nazywaną „najdroższą ulicą świata”.

Jedne z ostatnich zdjęć zostały zrobione w lodziarni. Gwiazda miała na sobie czarny t-shirt i białe spodnie oraz trampki, w podobnym sportowym stylu ubrany był A-Rod. Jennifer chętnie robiła sobie zdjęcia z fanami i rozdawała autografy.

Może najgorsze już za nimi?

Dieta Jennifer Lopez jest mniej skomplikowana niż mogłoby się wydawać! Gwiazda zdradziła swój sekret

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z paryskimi lodami

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z paryskimi lodami

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w Paryżu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w Paryżu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w Paryżu na kolacji

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w Paryżu na kolacji


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×