Gwiazdy niedzielnego wydania „Dzień Dobry TVN”: Maciej Zakościelny, Magda Gessler, Aleksandra Hamkało…

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

W niedzielny poranek w studiu Dzień Dobry TVN pojawiło się sporo gwiazd. Paparazzi natychmiast pojawili się z aparatami. Udało im się uchwycić między innymi Magdę Gessler, Macieja Zakościelnego, Aleksandrę Hamkało. Kto jeszcze odwiedził śniadaniówkę? Zobaczcie zdjęcia. 

Dzień Dobry TVN to program, który od kilkunastu lat przyciąga przed telewizory tłumy widzów. Wielu Polaków zaczyna dzień od śniadaniówki i ciepłego kubka kawy. Poranny format jest emitowany  siedem dni w tygodniu. Nie brakuje bowiem tematów, które warto poruszyć na antenie. Pojawią się tam wiele reportaży dotyczących aktualnych wydarzeń i spraw, które nurtują fanów. Pojawiają się także porady ekspertów z różnych dziedzin.

Na antenie nie brakuje też ciekawych gości. Śniadaniówkę bardzo często odwiedzają gwiazdy. Ostatnio podczas wizyty dwóch tenisistów stołowych doszło do zaskakującej sytuacji. Jeden z nich postanowił przed kamerami oświadczyć się swojej ukochanej. Uklęknął na kolana i wręczył jej pierścionek w programie na żywo. W dzisiejszym odcinku natomiast mogliśmy zobaczyć na ekranie nazwiska znane z pierwszych stron gazet.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

W niedzielny dosyć mroźny poranek w studiu Dzień Dobry TVN pojawiło się sporo gwiazd. Była to szansa dla paparazzi do tego, aby zrobić kilka nowych zdjęć. Fotoreporterzy jak zwykle pojawili się przed budynkiem stacji, gdzie czekali na gości. W centrum Warszawy pozowali dla nich między innymi Magda Gessler, Maciej Zakościelny, Dorota Wellman, Aleksandra Hamkało.

Gwiazda Kuchennych Rewolucji po długim urlopie na Sri Lance, który spędziła u boku swojego ukochanego męża Waldemara, wróciła do kraju pełna energii, by promować swoją autobiografię.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Przed studiem programu pojawili się także Maciej Zakościelny i Aleksandra Hamkało. Ich wizyta była związana z filmem Kogel Mogel 4, w którym aktorzy grają rodzeństwo. 7 stycznia kultowa komedia z ich udziałem pojawiła się w kinach.

Ponadto paparazzi udało się sfotografować: Katarzynę Jaroszyńską i Jolantę Ogar-Hill.

Zdjęcia gwiazd zobaczycie w naszej galerii.


Magda Gessler

Magda Gessler

Katarzyna Jaroszyńska

Katarzyna Jaroszyńska

Magda Gessler

Magda Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×