Gwiazdy wychodzą z „Dzień Dobry TVN” i lansują zimowe trendy. Co jedna stylizacja, to ciekawsza

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Jessica Mercedes, Joanna Moro, Anna Wendzikowska... Gwiazdy wychodzą z Dzień Dobry TVN i lansują zimowe trendy. Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.

Dzień Dobry TVN zadebiutowało w 2005 roku. Pierwszy odcinek poprowadzili Kinga Rusin i Marcin Meller, którzy powitali widzów wprost z sopockiej plaży. Początkowo program był emitowany jedynie w weekendy, z czasem zaczął gościć na antenie codziennie.

W kolejnych latach logo, wygląd studia czy skład prowadzących ulegały zmianie. Stały pozostał jednak trzon śniadaniówki, jaką stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Wśród nich nie brakuje gwiazd.

Gwiazdy w piątkowym wydaniu Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Piątkowe wydanie programu przyciągnęło do śniadaniówki kilka znanych osób. Wśród nich była m.in. Joanna Moro, której na antenie towarzyszyła młodsza siostra. Z racji tego, że Kamila na co dzień mieszka w Wilnie, połączyła się ze studiem na czacie wideo.

Przez pandemię koronawirusa panie nie widują się tak często jak kiedyś. Kamila Moro-Jankowska mówi, że ma nadzieję, że nadejdzie taki dzień, gdy Joanna wróci do rodzinnego Wilna:

Szkoda, że siostra wyjechała. Brakuje jej tu bardzo. Szczególnie, że teraz nie możemy się spotkać. Zawsze spotykaliśmy się na święta, albo na wakacje, ale teraz to wszystko wyglądało inaczej. Ja ciągle mam nadzieję, że może kiedyś Joasia zrobi wielką karierę i wróci do rodzinnego Wilna.

Aktorka tuż po tym, jak skończyła wywiad i opuściła studio, stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. Przyciągała uwagę szerokim uśmiechem, a także swoim strojem. Ubrała się w długi, różowy płaszcz, przewiązywany w pasie. Postawiła na wzorzystą bluzkę, którą połączyła ze spodniami w kolorze fuksji. Sięgnęła też po jasnoniebieską czapkę.

Joanna Moro - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Joanna Moro – gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Oprócz Moro, w śniadaniówce pojawiła się także Jessica Mercedes. Blogerka opowiadała o swojej fryzurze. Gdy skończyła wywiad, paparazzi zrobili jej kilka zdjęć. Gwiazda miała na sobie ciemny płaszcz z jasnymi wstawkami. Włożyła też ciemne spodnie. Sięgnęła po oryginalną torebkę we wzór zebry.

W piątkowym wydaniu Dzień Dobry TVN pojawiły się także: Anna Wendzikowska, Agata Rubik, Agnieszka Woźniak-Starak, Siostry Szydłowskie, Izabela Janachowska. Każda z pań sięgnęła po piękną stylizację. Przed śniadaniówką odbyła się prawdziwa rewia mody. Zdjęcia w galerii


Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agata Rubik - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agata Rubik - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×