Gwiazdy niedzielnego wydania DDTVN. Zdjęcia paparazzi
Wirtualna Polska

Gwiazdy niedzielnego wydania „DDTVN”: Beata Ścibakówna, Leszek Stanek, Małgorzata Ostrowska…

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy DDTVN

W niedzielę w studiu Dzień Dobry TVN nie zabrakło gwiazd. Czekali na nie oczywiście paparazzi ze swoimi aparatami. Kto odwiedził śniadaniówkę w weekend?

Wirtualna Polska

W Dzień Dobry TVN nie brakuje ciekawych tematów, ale też wizyt gości. Program jest emitowany przez siedem dnie w tygodniu, a codziennie przed telewizorami zasiadają tłumy widzów. Wielu Polaków swój dzień rozpoczyna od śledzenia wiadomości, które pojawiają się w porannym paśmie. Mogą usłyszeć o najciekawszych wydarzeniach z kraju i ze świata, zobaczyć ciekawe reportaże, a także przejmujące rozmowy.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W porannym formacie podczas każdej emisji pojawiają się goście. Są to głównie eksperci z różnych dziedzin, którzy wyjaśniają nurtujące widzów zagadnienia. Nie brakuje też osób, których historie są warte opowiedzenia. Ze szczególnym utęsknieniem fani DDTVN czekają jednak na gwiazdy. Te tłumnie pojawiają się w programie w weekend.

Tłumów nie zabrakło w minioną sobotę. Wśród zaproszonych do studia znanych osób pojawiła się między innymi Lara Gessler, której zimowa aura była niestraszna. Córka Magdy Gessler postanowiła wyeksponować ciało.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W niedzielnym wydaniu programu nie zabrakło gwiazd. Przed studiem oczywiście nie brakowało też paparazzi, którzy tylko czekali, aby zrobić nowe zdjęcie. W niedzielę program poprowadziły w duecie: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, które znakomicie uzupełniają się przed kamerami.

W studiu natomiast pojawiły się takie gwiazdy jak: Leszek Stanek, Małgorzata Ostrowska, Beata Ścibakówna, Michał Figurski i Sylwia Gliwa. Chociaż wczoraj Lara Gessler swoją stylizacją przywoływała wiosnę, to dzisiaj nikt już nie ryzykował, a znani goście przyszli opatuleni w ciepłe płaszcze i kurtki.

Sławy chętnie zapozowały do kilku zdjęć, a nawet porozmawiały z czekającymi na zewnątrz fanami. Szczególną uwagę zwracała na siebie Beata Ścibakówna. Aktorka była uśmiechnięta i pełna energii. Widać było, że cieszy się z kolejnych odwiedzin w śniadaniówce.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zdjęcia zrobione przez paparazzi, zobaczycie w naszej galerii.


Leszek Stanek

Leszek Stanek

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gośćgiga pisze:

  Przyszła wyeksponować ciało….🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Gośćgościo pisze:

  rozumiem Pani Ostrowska , p. Scibakówna ale co tam robi młoda Gesssler , gwiazdorzy?

 • Gośćsea pisze:

  W jakim celu zapraszają Larę? To chyba jej mama jest gwiazdą czy się mylę??? Gdyby moja matka była gwiazdą nie robiłabym sobie obciachu przychodząc na wizję bo i po co😅

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Zlot kosmitów

 • Gość zoja pisze:

  Choć raz Gośka nie zepsuła weekendu. Scibakowna do sympatycznych nie należy. Nie lubię jej i tego tonu wielkiej pani. Córcię chowała na dobrze wychowaną i niestety nie wyszło. Panienke ciągnie do ról rozbieranych, chwały jej nie przynosi.

 • Gość pisze:

  Jak inni zdrowia ale nie muszę im płacić za ich oglądanie z moich podatkow ralph to gruby idi..ta oj ja biedny chłopie no co ty chciałeś 1000zl a będziesz miał 1000000000bld$ przecież elyty dotrzymują słowa inaczej wyjdą na proste ku..wy i cw…li ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×