Edyta Górniak odwiedziła Dom Pomocy Społecznej. Diwa obładowana torbami na celowniku paparazzi

Edyta Górniak w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie pojawiła się z dużymi torbami zakupami

Edyta Górniak w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie pojawiła się z dużymi torbami zakupami

Edyta Górniak została przyłapana przez paparazzi. Piosenkarka robiła zakupy na targu, później zawiozła je do Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Jak wyglądała? 

Edyta Górniak kilka tygodni temu wróciła ze Stanów Zjednoczonych. Podobnie jak wiele osób powracających zza granicy została objęta dwutygodniową kwarantanną. Gdy dobiegła końca, wróciła do swojego mieszkania w Krakowie. Podczas jednej z transmisji na żywo powiedziała, że jest wdzięczna za to, że w końcu może pomieszkać we własnym domu:

To, że ja mam czas sama ze sobą w warunkach domowych, nie hotelowych, to ten moment zatrzymania dla mnie jest tak wielkim prezentem od Boga, od losu, że mogłam się na chwilę zatrzymać i pożyć życiem, które jest fajne. Można iść na targ, zasadzić rzeżuchę, iść na targ, poczytać korespondencję od was więcej. Ostatni spokojny czas, kiedy miałam, to był czas, gdy urodziłam mojego syna. Potem był wyścig z czasem pomiędzy byciem mamą, artystą, a przez chwilę żoną.

Edyta Górniak wsparła podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Krakowie

Edyta Górniak, korzystając ze słonecznej z korzystnej pogody, wybrała się na targ. Ubrana w żółty dres i chroniąc usta i nos za czarną chustą, swobodnie spacerowała między stoiskami. Kupiła całą masę produktów, w tym m.in. owoce, warzywa, a nawet kwiaty. Jej siatki były wypełnione niemal po brzegi.

Czyżby piosenkarka uzupełniała braki w domowych zapasach? Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że Górniak nie kupowała produktów dla siebie, a dla potrzebujących. Po zakończonych zakupach wybrała się do Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Spotkała się z panią dyrektor, której wręczyła pakunki.

Edyta Górniak w Domu Pomocy Społecznej z dyrektorką ośrodka

Edyta Górniak w Domu Pomocy Społecznej z dyrektorką ośrodka

Nie mogła wejść do środka, by spotkać się z mieszkańcami, złożyła jednak obietnicę, że gdy epidemia koronawirusa się uspokoi, wróci do placówki:

Obiecała jednak, że gdy epidemia się skończy, wróci z pianistą i zaśpiewa seniorom ich ukochany utwór „Kasztany” – zdradził w Fakcie znajomy piosenkarki.

W podziękowaniu za dobre serce dostała od seniorów symboliczny podarunek.

Zobacz także: Edyta Górniak ostrzega fanów: „Maseczki są potwornie niezdrowe. Można się udusić”. Tłumaczy dlaczego


Edyta Górniak przyłapana na targu

Edyta Górniak przyłapana na targu

Edyta Górniak wybierała warzywa

Edyta Górniak wybierała warzywa

Edyta Górniak z kwiatami w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie

Edyta Górniak z kwiatami w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×