Gwiazdy niedzielnego „DDTVN”: Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha, Wiktor Dyduła, Anna Kalczyńska…

DDTVN niedziela

DDTVN niedziela

Dzień Dobry TVN to program chętnie odwiedzany przez gwiazdy. Kto w niedzielę zawitał do studia? Na znanych i lubianych czekali oczywiście paparazzi.

Dzień Dobry TVN jak w każdy weekend stawia na wizyty gwiazd. Nie inaczej było też w niedzielę, gdy do programu przybyło wiele znanych nazwisk. Wiadomo, że sobotnie i niedzielne wydania cieszą się największą oglądalnością, dlatego też ciekawych tematów nie brakuje.

Oprócz stałych punktów programu, takich jak nowe wydania Faktów, czy prognozy pogody i ciekawe reportaże pojawiają się też goście. To właśnie na nich ze szczególną ciekawością czekają sympatycy porannego formatu.

W niedzielę w DDTVN nie zabrakło znanych nazwisk. Przed budynkiem czekali na nich oczywiście paparazzi. Do sieci trafiło sporo zdjęć sprzed budynku stacji, na których sławy chętnie pozowały przed obiektywami.

Dzień Dobry TVN: gwiazdy niedzielnego odcinka

W porannym programie nigdy nie brakuje ciekawych gości. Tak też było w niedzielnym odcinku. Ten wyjątkowo poprowadzili w duecie: Anna Kalczyńska i Marcin Prokop. Wiadomo, że dziennikarka od lat tworzy duet z Andrzejem Sołtysikiem, a prezenter tworzy nierozerwalną ekranową parę z Dorotą Wellman.

W studiu pojawili się też goście. Wśród nich byli między innymi Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki. Dla fanów aktorskiej pary to prawdziwa gratka, ponieważ rzadko decydują się oni na wspólne wyjścia.

Po wyjściu ze studia DDTVN paparazzi sfotografowali także: Katarzynę Zawdzką, Kingę Burzyńską, Wiktora Dydułę i Annę Kalczyńską. Zdjęcia z dzisiejszego poranka zobaczycie w naszej galerii.

Anna Kalczyńsk – stylizacja po wyjściu z DDTVN

Anna Kalczyńska niedzielny poranek umilała widzom w bardzo eleganckiej stylizacji. Miała na sobie satynową spódnicę i eleganckie szpilki. Po wyjściu z programu zdecydowanie wrzuciła na luz.

Prezenterka wybrała sportową elegancję. Czarne dresowe spodnie zestawiła z bluzą w kolorze śmietankowej bieli. Dobrała do tego wygodne sportowe obuwie i klasyczny trencz. Wśród dodatków znalazła się czapeczka z daszkiem, ciemne okulary i pojemna torebka.

Jak wam się podoba gwiazda DDTVN w takim wydaniu?


Anna Kalczyńska fot. KAPiF

Anna Kalczyńska fot. KAPiF

Anna Kalczyńska fot. KAPiF

Anna Kalczyńska fot. KAPiF

Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha fot. KAPiF

Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha fot. KAPiF

Komentarze

  • Gość pisze:

    Kamil popieram w 100% koty są urocze i tajemnicze.

  • Gość kamil pisze:

    Odkad Pawlicki wystąpił w pseudo reklamie w której wypowiedział się na temat konieczności usmiercania kotów, ponieważ „zabijają” ptaszki stał się dla mnie NIKIM !
    Zapomniał dodać że sam pożera w swoich posiłkach i zwierzęta i rośliny. Koty są ważnym elementem ekosystemu , bez nich jak mówi historia króla Popiela myszy zjadły.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×