W porannym paśmie poruszane są najróżniejsze tematy od polityki, przez prawo, po modę. Weekendowe wydania zawsze obfitują w wizyty gwiazd. To właśnie wtedy znani i lubiani mają więcej czasu i mogą opowiedzieć o swoich planach przed kamerami. Kto pojawił się w niedzielnym wydaniu programu?
Dzień Dobry TVN: Gwiazdy niedzielnego wydania programu
Codziennie przed budynkiem w centrum Warszawy, gdzie nagrywana jest śniadaniówka licznie gromadzą się paparazzi. Wizyty znanych nazwisk są bowiem dla nich okazją do zrobienia nowych zdjęć. W niedzielę rano do programu zawitała między innymi Kasia Sokołowska. Jurorka programu Top Model spodziewa się pierwszego dziecka, dlatego to właśnie na niej skupiły się wszystkie aparaty.
DLA CIEBIETYLKO U NAS! Dominika Serowska o różnicy wieku z Marcinem Hakielem. Padło szczere wyznanie
Pod żółtym garniturem pięknie odznaczały się jej krągłości. W towarzystwie uczestniczek poprzedniej edycji opowiedziała ona o nowej odsłonie modowego show, a także co nieco o swojej ciąży i przyjęła oficjalne gratulacje na antenie. Nie ukrywała wielkiej radości, którą chce się dzielić z fanami.
Przed studiem pojawili się także: Marcin Bosak, Marcin Miller, Patrycja Sobolewska, Nicole Akonchong, Muniek Staszczyk, Anna Kalczyńska Piotr Głowacki i Janek Benedek. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.