Ciężarna Kasia Sokołowska z wizytą w „DDTVN”. Zdradziła szczegóły swojego stanu: „Zdarzył się cud”

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska spodziewa się pierwszego dziecka. Ciężarna gwiazda odwiedziła dzisiaj studio Dzień Dobry TVN. Opowiedziała o ciąży. Zrezygnuje z pracy?

Kasia Sokołowska zawitała w niedzielny poranek do studia Dzień Dobry TVN. Weekendowe wydania śniadaniówki zawsze obfitują w wizyty wielu gwiazd, które mają wtedy znacznie więcej wolnego czasu i chętnie zaglądają do studia. Zaproszenie przyjęła też jurorka Top Model, która razem z uczestniczkami poprzedniej edycji opowiedziała o kolejnej odsłonie programu. Na antenie towarzyszyły jej: Patrycja Sobolewska i Nicole Konchong.

Jurorka modowego reality show w czasie świąt wielkanocnych zaskoczyła informacją o tym, że spodziewa się dziecka. Kasia zaprezentowała swoich sporych rozmiarów krągłości i przyznała, że to prawdziwy cud. Gratulacjom od fanów i przyjaciół z show-biznesu nie było końca. W niedziele po raz pierwszy fani mogli zobaczyć ją na żywo. Opowiedziała nie tylko o nowym programie, ale nie zabrakło też pytań o ciążę gwiazdy.

Kasia Sokołowska opowiedziała o ciąży w Dzień Dobry TVN

Kasia wczesnym rankiem zjawiła się w śniadaniówce. Przed budynkiem nie zabrakło oczywiście paparazzi, którzy zrobili jej całą serię zdjęć. Przyszła mama miała na sobie żółty obszerny garnitur i biały T-shirt. Stylizacja nieco skrywała jej ciążowe krągłości. Włosy zebrała szeroką opaską, na stopy włożyła czarne lordsy, a w ręku miała torebkę w kształcie kuferka. Oczy skryła za ciemnymi okularami.

Chociaż głównym celem jej wizyty była kolejna edycja programu Top Model, to prowadzący, czyli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik nie omieszkali pogratulować jej ciąży. Gwiazda wyznała, że czuje się przygotowana do macierzyństwa.

Bardzo dziękuję. Ja mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana, aczkolwiek zdarzył się cud. Mówię o tym głośno, więc teraz mogę o tym mówić i chcę o tym mówić i dzielić się tym – wyznała.

Przyszła mama przyznała, że znakomicie się czuje i nie zamierza rezygnować z zawodowej aktywności. Ciąża nie wywróciła jej życia do góry nogami.

Ja byłam całe życie aktywna i jestem dalej aktywna. Mam to szczęście, że się znakomicie czuję i po prostu pracuję tak, jak pracowałam i oczywiście więcej uwagi trochę skupiam na sobie, bo do tej pory szarżowałam w życiu; zawodowo i tak fizycznie bardzo dużo pracowałam (…). Teraz jest ten fokus troszeczkę inny. Teraz przed nami kolejna edycja „Top Model”, wyjątkowa dla mnie również z tego powodu – opowiedziała w śniadaniówce.

Kilka informacji dotyczących ciąży Kasia zostawiła dla siebie. Nie zdradziła między innymi na kiedy ma termin porodu. Zdjęcia z wizyty gwiazdy Top Model w śniadaniówce zobaczycie w naszej galerii.


Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×