Szukaj

Cannes 2019. Gwiazdy na afterparty: Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Selena Gomez, Tilda Swinton, Julianne Moore

Festiwal w Cannes 2019 rozpoczął się we wtorkowy wieczór. Po głównej gali gwiazdy udały się na afterparty. Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Selena Gomez... i kto jeszcze? Zobacz zdjęcia.
Cannes 2019 - afterparty

Cannes 2019 - afterparty

Festiwal w Cannes 2019 to czas, w którym gwiazdy nie tylko uczestniczyły w ceremonii otwarcia, podczas której prezentowały swoje kreacje na czerwonym dywanie. To także moment, w którym mogły spokojnie porozmawiać i spędzić czas z osobami z branży. Do tego nie było chyba lepszej okazji niż podczas przyjęcia, które zorganizowano po głównej ceremonii.

Chociaż fotoreporterom nie udało się złapać wszystkich, w drodze na afterparty przyłapano kilka znanych osób. Wśród nich pojawił się m.in. Paweł Pawlikowski, któremu towarzyszyła Małgorzata Bela. Para cierpliwie pozowała do zdjęć, a następnie udała się na miejsce imprezy.

W drodze na przyjęcie została przyłapana także Selena Gomez. Amerykańska aktorka z tej okazji postanowiła zmienić stylizację. Swój biały komplet wymieniła na sukienkę na ramiączkach od Louis Vuitton.

Kto jeszcze uczestniczył w imprezie? Dzięki zdjęciom fotoreporterów wiemy, że bawili się tam także: Tilda Swinton, Julianne Moore, Charlotte Gainsbourg, Bill Murray, Luka Sabbat, Elle Fanning, Alejandro González Iñárritu, Chloe Sevigny.

Jak wyglądali w drodze na przyjęcie? Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Cannes 2019: Paparazzi oniemieli na widok polskiej gwiazdy! Przyjechała do Francji luksusowym autem i zatrzymała się w najdroższym hotelu!

Zobacz: Cannes 2019: Natalia Janoszek i Paweł Pawlikowski na ceremonii otwarcia!

Zobacz: Cannes 2019 to nie tylko kreacje, ale także makijaże. Najpiękniejsze z nich powstają dzięki tej szmince


Selena Gomez - Cannes 2019, afterparty

Selena Gomez - Cannes 2019, afterparty

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela - Cannes 2019, afterparty

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela - Cannes 2019, afterparty

Tilda Swinton - Cannes 2019, afterparty

Tilda Swinton - Cannes 2019, afterparty

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×