Szukaj

Angelina Jolie zrzuciła zmysłową halkę i wyszła na ulicę bez stanika! Gwiazda zachwyca jak za swoich najlepszych czasów!

Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem i postanowiła maksymalnie skupić na rodzinie i pracy. Wczoraj widziano ją na ulicach Paryża w rewelacyjnej stylizacji podczas ekskluzywnej sesji zdjęciowej
Angelina Jolie bez stanika

Angelina Jolie bez stanika

Angelina Jolie to jedna z największych ikon stylu na świecie. Jest nie tylko trendsetterką i ulubienicą projektantów, ale i przykładną matką oraz świetną aktorką. Gwiazda po rozstaniu z jednym z największych przystojniaków w Hollywood postanowiła przyłożyć się jeszcze bardziej do aktorstwa i spędzać więcej czasu z dziećmi. Jak na razie udaje się jej trzymać swoich postanowień.

Wczoraj Angelina Jolie była widziana w towarzystwie brytyjskiej gwiazdy kina – Jacqueline Bisset, zaraz po tym, jak wzięła udział w rewelacyjnej sesji zdjęciowej na hotelowym balkonie.

Obie panie postawiły na jasne, kremowe kreacje. Angelina zdecydowała się na zwiewną pomarszczoną sukienkę o długości trzech czwartych z luźnymi rękawami, pod którą nie włożyła stanika. Aby uzupełnić swój rewelacyjny look potraktowała brązowy pasek jako idealny dodatek, który przy okazji świetnie podkreślił jej szczupła sylwetkę. Aktorka skryła swoje piękne oczy za stylowymi okularami przeciwsłonecznymi, które skutecznie chronią przez błyskiem fleszy paparazzi.

Z relacji świadków możemy twierdzić, że Angelina Jolie wystąpiła w zmysłowej sesji zdjęciowej dla marki Guerlain. Pozowała w fantastycznym, wieczorowym makijażu, obłędnych diamentowych kolczykach i jedwabnej koszuli nocnej. Paparazzi dostrzegli ją także podczas samej sesji, gdy laureatka Oscara spoglądała z balkonu ubrana jedynie w zmysłową piżamkę.

Z utęsknieniem czekamy, aż zdjęcia z tej sesji ujrzą światło dzienne. Zmysłowa aktorka od wielu lat rozpala pragnienia facetów na całym świecie, ale teraz potrzebuje wolnej głowy, aby po rozstaniu z Bradem Pittem ułożyć swój wewnętrzny świat na nowo.

Zobacz: Angelina Jolie ma nową fryzurę! Gwiazda ścięła i rozjaśniła włosy! Wszystko uwiecznili paparazzi!

Zobacz: Angelina Jolie zafundowała swojej 13-letniej córce urodzinowy horror! Nic dziwnego, że Brad Pitt wpadł w szał!

Zobacz: Jennifer Aniston odbyła poważną rozmowę z Angeliną Jolie! Nie spodziewała się tak przykrego finału


Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain

Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain

Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain

Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain

Angelina Jolie bez stanika na ulicach Paryża po sesji zdjęciowej

Mandatory Credit: Photo by Philippe Blet/REX (10330503e) Angelina Jolie and Jacqueline Bisset Angelina Jolie and Jacqueline Bisset out and about, Paris, France - 08 Jul 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×