Poturbowany George Clooney z żoną i dziećmi na lotnisku. Nie był w stanie samodzielnie wejść na pokład prywatnego odrzutowca

Amal i George Clooney z dziećmi

Amal i George Clooney z dziećmi

George Clooney z rodziną opuszcza Sardynię

Kiedy świat obiegła informacja, że George Clooney cudem uchronił się od śmierci, wiele osób wstrzymało oddech. Na szczęście dla aktora, wypadek zakończył się bez większych obrażeń. Kilka dni po zdarzeniu, George prywatnym odrzutowcem opuścił Sardynię. W jakim był stanie?

Paparazzi przyłapali aktora, kiedy ten jechał na lotnisko. Towarzyszyła mu wspierająca żona Amal. Kiedy Clooney próbował wejść na pokład musiał złapać się barierek z obu stron – nie był w stanie inaczej się poruszać. Dodajmy, że wcześniej, gdy wychodził z wózka i kierował się w kierunku schodów, otrzymał pomocną dłoń od personelu naziemnego.

George na pokład wszedł jako pierwszy. Tuż za nim podążała jego żona, która ubrana w białą kreację wyglądała niezwykle szykownie, a także dzieci: córka Ella i syn Alexander.

Widać było, że Clooney był wyraźnie osłabiony, ale starał się zachować klasę widząc obecnych na lotnisku paparazzi.

Wypadek George’a Clooneya. Co się stało?

10 lipca George Clooney dosłownie otarł się o śmierć. Aktor jechał na motocyklu 60 mil na godzinę, gdy Mercedes-Benz przeciął mu drogę i zablokował możliwość ucieczki w bok. Motocyklista jadący przed Clooneyem zdołał prześlizgnąć się między osobówką, a ciężarówką, ale aktor nie miał tyle szczęścia.

Clooney jechał wprost w samochód i wystrzelił w górę jak z procy. Na udostępnionym w internecie nagraniu, bez problemu można też dostrzec moment, w którym uderza w ziemię tuż po wypadku. George wylądował zaledwie kilka centymetrów od maski ciężarówki, czekającej na swobodny wyjazd z bocznej drogi. Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano służby pomocnicze i ratunkowe, a na zdjęciach, które również znalazły się w sieci, widać Clooneya leżącego na jezdni, zmasakrowany przód samochodu i rozbity motocykl.

Na szczęście dla aktora nie odniósł on żadnych poważniejszych obrażeń i w krótkim czasie opuścił szpital im. Jana Pawła II.

Co za koszmar! Drastyczne wideo z wypadku George’a Clooneya wyciekło do sieci. Przeżył tylko CUDEM

George Clooney miał wypadek! Wjechał w niego rozpędzony samochód!

Gwiazdy i rodzina na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle: Victoria Beckham, Amal Clooney, Serena Williams, Oprah Winfrey


Amal i George Clooney z dziećmi

Amal i George Clooney z dziećmi

Amal i George Clooney z dziećmi

Amal i George Clooney z dziećmi

Amal i George Clooney z dziećmi

Amal i George Clooney z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×