Szukaj

Na to czekaliśmy! Agnieszka Kaczorowska w ciąży na pierwszych zdjęciach paparazzi! Patrzymy na jej piękny brzuszek

Agnieszka Kaczorowska ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w pracy

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem pracuje w swojej szkole tańca. Gwiazda jest już nieznacznie zaokrąglona. Paparazzi przyłapali ją podczas pracy. Jak wygląda w ciąży?

Agnieszka KaczorowskaMaciej Pela mają przed sobą naprawdę wspaniały rok. Para pobrała się pod koniec minionych wakacji, a już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwą nowiną roztańczone małżeństwo pochwaliło się na Instagramie w Sylwestra. Agnieszka dołączyła do oświadczenia i życzeń zdjęcie z ukochanym, na którym pozowała sugestywnie trzymając się za brzuszek:

Dziś świętujemy radosną nowinę.  Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija. Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy… W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko ❤ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań…Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi. Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe…tego nam Kochani życzcie!
#Pelakowelove
#AgnieszkaKaczorowska #momtobe#rodzew2019

I choć na zdjęciu nie było widać jej krągłości zbyt dokładnie, ciążowy brzuszek możemy dostrzec na zdjęciach paparazzi, którzy przyłapali Agnieszkę podczas pracy w jej szkole tańca. Wykonane zza okien zdjęcia, choć nieco ziarniste, wyraźnie pokazują zaokrąglone kształty przyszłej młodej mamy. Ciąża bez wątpienia służy Kaczorowskiej, od dawna nie wyglądała tak promiennie i pięknie.

Jak myślicie? Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska poprowadzi własny program! To dlatego rzuciła „Taniec z Gwiazdami”?

Z OSTATNIEJ CHWILI! Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Pokazała ciążowy brzuszek!

Najważniejsza chwila z wesela Agnieszki Kaczorowskiej ujawniona! Sceny jak z komedii romantycznej [WIDEO]


Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w pracy

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem w pracy

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska z ciążowym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×