Zosia Zborowska wraca do pracy: „Przyszedł już fryzjer, zaraz będzie make-up”. Z jedną rzeczą ma spory problem

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska we wtorek wróciła do pracy, o czym poinformowała na Instastory. Zdradziła, jak wyglądały jej przygotowania i ujawniła, że z jedną rzeczą miała spory problem.

Zosia Zborowska od kilku tygodni spełnia się w roli mamy. Wychowuje Nadzieję, która jest owocem miłości aktorki i jej męża, Andrzeja Wrony. Chociaż podczas ciąży i po porodzie gwiazda nieco ograniczyła zawodową aktywność, powoli wraca do pracy na planie. O wszystkim poinformowała w poniedziałek na Instagramie, gdzie pochwaliła się zdjęciem zrobionym tuż przed castingiem (więcej tutaj).

Zosia Zborowska wraca do pracy po porodzie. Z czym ma problem?

We wtorek Zosia Zborowska pochwaliła się, że wraca do pracy. Jak zdradziła we wpisie na Instastory, chociaż zdążyła się przygotować, z jedną rzeczą miała spory problem – nie mogła znaleźć odpowiedniej stylizacji:

9:00 Nadzia nadal śpi. Ja już ogarnięta po prysznicu, ale za cholerę nie wiem, w co mam się ubrać, a idę dziś do pracy nagrywać coś, gdzie będzie mnie widać (nie wiem, czy mogę mówić co) spytam się na miejscu. W każdym razie jestem w takim dziwnym momencie, że ciuchy z ciąży są za duże, a sprzed ciąży nadal za małe. Super, że udało mi się umyć włosy, zęby, wybalsamować, itd.

Aktorka dodała, że jeśli teraz zgadza się wziąć udział w jakimś projekcie, prosi, żeby fryzjer i makijażysta odwiedzili ją w domu. W ten sposób minimalizuje ilość czasu, który spędza bez córki:

9:30 już po karmieniu Nadzi. Przyszła niania. Ja cały czas nie wiem, w co się ubrać, a przyszedł już fryzjer, zaraz będzie make-up. Jeśli teraz biorę jakąś robotę, to umawiam się, że make-up i fryzjera mam w domu, żeby zminimalizować ilość h poza domem.

Zosia Zborowska ujawniła, że jeszcze nie planowała zatrudniać niani. Zdradziła, dlaczego zmieniła zdanie:

Nianię mam z polecenia, nie planowałam tak szybko brać pomocy, ale się „zwolniła”, a jak zwalnia się super niania, to podobno trzeba brać.

Gwiazda pokazała też, jak wygląda po wizycie fryzjera i makijażystki. Jest efekt wow!


Zosia Zborowska wróciła do pracy

Zosia Zborowska wróciła do pracy

Zosia Zborowska wróciła do pracy

Zosia Zborowska wróciła do pracy

Zosia Zborowska wróciła do pracy

Zosia Zborowska wróciła do pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×