Szukaj

Pamiętacie zespół Hanson? Słodcy nastolatkowie to już mężowie i ojcowie. Przez prawie 30 lat mocno się zmienili

Hanson

Hanson

Zespół Hanson w latach 90. temu był bożyszczem nastolatek. Ostatnio ich gwiazda nieco przygasła. Czym się obecnie zajmują? Jak wyglądają?

Zespół Hanson został założony przez trzech braci o Isaaca, Taylora oraz Zaca Hansonów. Nastolatkowie z Tulsy w Oklahomie już od dziecka przejawiali zdolności muzyczne. Pochodzący z wielodzietnej rodziny chłopcy od najmłodszych lat nagrywali własne utwory a capella, wśród nich są takie piosenki jak Rockin' Robin, Splish Splash czy Johnny B. Goode. W rodzinnym mieście dawali też swoje pierwsze koncerty. Uczyli się gry na instrumentach.

Wszyscy swoją przygodę zaczynali od fortepianu, a z czasem Issac zaczął pobierać lekcje gry na gitarze, Taylor zakochał się w perkusji, a jedynie Zac pozostał przy klawiszach. Ta różnorodność pozwoliła im założyć własny zespół.

Wielką sławę zyskali w 1997 roku. Kilka miesięcy wcześniej podczas jednego z festiwali wypatrzył ich menadżer Christopher Sabec, który zaproponował podpisanie kontraktu. Natychmiast zaczął on szukać wytwórni, która byłaby zainteresowana współpracą. Kilka z nich nie było zainteresowanych nagraniem demo, dopiero łowca talentów z Mercury Records dostrzegł w nich potencjał.

Hanson: jak wyglądają? Czym się zajmują członkowie zespołu?

Podpisali kontrakt z wytwórnią a ich największym przebojem okazał się pierwszy singiel MMMBop, który znalazł się na ich debiutanckim krążku zatytułowanym Middle Of Nowhere. Piosenka przyniosła im ogólnoświatową sławę.

W Polsce ich pierwsza płyta pokryła się złotem, a dzień jej wydania gubernator Oklahomy ogłosił w tym stanie Dniem Hansonów.

Trzykrotnie byli nominowani do nagrody Grammy. Rok po wielkim sukcesie ukazała się także ich biografia, której napisanie zainicjowali po tym, jak na rynku ukazało się wiele publikacji, które przekłamywały rzeczywistość. W 1998 książka Hanson: The Official Book zajęła 9. miejsce na liście bestsellerów New York Timesa.

Chociaż w ostatnich latach już nie odnoszą tak spektakularnych sukcesów, a ich gwiazda nieco przygasła, to cały czas zajmują się muzyką i mają wierne grono fanów. Na swoim koncie mają aż 19 płyt, a ostatnią nagrali w 2018 roku. Zespół cały czas prężenie prowadzi także swój profil w social mediach, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak bardzo się zmienili od czasów wielkiego debiutu. Ich konto śledzi zaledwie 201 tysięcy fanów. To niewiele, biorąc pod uwagę sławę, jaką zyskali w latach 90.

Hansonowie w Stanach Zjednoczonych cały czas mają status gwiazd. Wystąpili nawet gościnnie w teledysku Katy Perry Last Friday Night. Pojawili się także w programach Hell’s Kitchen Taniec z Gwiazdami.

Trzy lata temu do internetu trafiła odświeżona wersja ich hitu MmmBop, którą możecie posłuchać poniżej. To doskonały obraz tego, jak bardzo zmienili się bracia.

Hansonowie: życie prywatne

Na co dzień są także przykładnymi mężami i ojcami. Najstarszy z nich Isaac, który ma już 41 lat, ożenił się z jedną ze swoich fanek. Przyszłą żonę poznał na jednym z koncertów w Orelanie, a teraz wychowują razem troje dzieci. Nieco młodszy Taylor, który ma 38 lat, również poznał swoją przyszłą żonę Natalię Bryant po jednym z koncertów, a teraz szczęśliwi małżonkowie wychowują siedmioro dzieci. Najmłodszy Zac, który teraz ma 36 lat, poślubił najlepszą przyjaciółkę swojego brata Taylora, z którą doczekał się czworga dzieci, a piąte właśnie jest w drodze.

W naszej galerii możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia Hansonów.


Zespół Hanson

Zespół Hanson

Zespół Hanson

Zespół Hanson

Zespół Hanson

Zespół Hanson

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×