Szukaj

Zbigniew Grycan utyskuje nad niską emeryturą. Multimilioner wyżalił się w wywiadzie

Zbigniew Grycan

Zbigniew Grycan

Zbigniew Grycan zalicza się do grona najbogatszych Polaków. Multimilioner w nowym wywiadzie wyżalił się na wysokość emerytury, jaką otrzymuje od państwa.

Grycanki nie były ani gwiazdami kina, muzyki czy sportu, a mimo to szturmem wtargnęły na salony i zdobyły czerwone dywany. Popularność słynnego klanu to zasługa Zbigniewa Grycana, który jest właścicielem jednej z największych w Polsce wytwórni lodów. To on swoją ciężką pracą sprawił, że marka stała się popularna w całym kraju, a nazwisko otwierało wiele drzwi.

Zbigniew Grycan żali się na swoją emeryturę

Ostatnio o 79-letnim Zbigniew Grycanie znów zrobiło się głośno z powodu wywiadu, jakiego udzielił portalowi money.pl. Twórca popularnych lodów, milioner i dziadek Grycanek oznajmił, że pomimo swoich 79 lat wciąż musi pracować, gdyż jego emerytura jest zbyt niska.

Nie, no cóż, ja bym robił. Mam za małą emeryturę, panie redaktorze. W związku z tym muszę pracować – powiedział w  wywiadzie.

Pan Zbigniew zdradził, że jego emerytura wynosi około trzech tysięcy złotych. Kiedy dziennikarz zauważył, że to wcale nie jest taka niska kwota, pan Grycan wyznał:

Ale panie redaktorze, jakbym policzył, ile ja składek zapłaciłem. Zawsze płaciłem najwyższe składki. Bo jako prezes firmy, oczywiście biorąc pod uwagę lata już 90. Wcześniej jako rzemieślnik – to się płaciło tyle, co żądali, ale z tego emerytura wychodziła taka.

Zbigniew Grycan zalicza się do czołówki najbogatszych Polaków. Jego majątek magazyn Forbes w 2017 roku wycenił na 300 mln złotych.

Co się stało z Grycankami?

Wraz z informacjami o Zbigniewie Grycanie pojawiły się w mediach pytania o to, co się dzieje z jego synową Martą Grycan oraz wnuczkami Weroniką, Wiktorią i Gabrielą. Wszystkie panie z dnia na dzień zniknęły z serwisów społecznościowych. Jak donosił informator Faktu, Zbigniewowi Grycanowi bardzo nie podobał się styl życia Grycanek. Twierdził nawet, że szkodzą jego biznesowi, który miał się kojarzyć z rodzinnymi wartościami i tradycjami. Podobno zagroził nawet, że usunie je z testamentu. Wtedy do akcji wkroczył mąż Marty, który wie jak kierować biznesem by na nim nie stracić. Wraz z żoną prowadzą własną firmę cukierniczą.

Adam stwierdził , że lans żony i córek przeszkadza mu w interesach. Uznał, że potencjalni wspólnicy nie patrzą na niego poważnie. Jego zdaniem trzeba było to więc ukrócić – zdradził Faktowi przyjaciel rodziny.

Czyli poszło o to, co zawsze – o pieniądze. Grycanki najprawdopodobniej zdecydowały, że zamiast popularności w internecie wolą mieć zabezpieczoną przyszłość.


Grycanki ofiarą Photoshopa

Grycanki ofiarą Photoshopa

Adam Grycan, Marta i Wiktoria

Adam Grycan, Marta i Wiktoria

Marta Grycan jak Christina Aguilera

Marta Grycan jak Christina Aguilera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×