Gwiazdor X-Factora właśnie został skazany. Poza ekranem był seksualnym drapieżcą-pedofilem!

X-Factor

X-Factor

Włączając telewizor, żeby obejrzeć rozrywkowy program, chcemy dobrze się bawić i jeśli ktoś nam tej zabawy dostarcza, to wszystko w porządku. Jeśli jest przy tym utalentowany, ma wdzięk i charyzmę łatwo dać się uwieść i zostać fanem. Tak było z gwiazdorem X-Factora. Dziś już wiadomo, że celebryta jest głęboko zaburzoną osobą i seksualnym drapieżnikiem. 

Miliony widzów polubiły go jako uczestnika programu X-Factor. Jego historia też poruszała serca widzów. W dzieciństwie, z powodu rozszczepienia podniebienia, przeszedł aż 17 operacji. Ale to nie była dla rówieśników okoliczność łagodząca. Bezlitośnie prześladowali artystę przez całe lata. To się tylko nasiliło, kiedy ujawnił się jaklo osoba homoseksualna w wieku 18 lat. W tamtym czasie odkrył, że jedynym co mu w życiu wychodzi to śpiewanie.

Danny Tatley zaczynał w barach i męskich klubach. Jako uczestnik brytyjskiej wersji Idola był już uzależniony od kokainy. Podobno pomagała mu przerwać trudne chwile po tym, jak jego bliska osoba została zamordowana. Historia wyciskająca łzy z oczy, prawda? Tak. Ale prawdą jest również fakt, że Danny Tetley był też potworem.

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

Sędzia nie krył oburzenia, gdy odczytywał wyrok. Nazwał Tetleya seksualnym drapieżnikiem. Bo zaiste było to rozmyślne i starannie przygotowane polowanie.

Tetley korzystał ze swojej popularności w bardzo szczególny sposób. Wśród swoich fanów w mediach społecznościowych wyszukiwał nastolatków w wieku od 14 do 16 lat i zaczynał z nimi korespondować na WhatsAppie. Szybko przechodził do konkretów oferując pieniądze za rozbierane zdjęcia czy filmiki.

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

Jeden z chłopców dostał nawet 700 funtów za nagranie, na którym się masturbuje. 150 funtów Tetley płacił za nagie zdjęcie. Gdy jedna z ofiar odmówiła wysłania materiału, Tetley nie dawał za wygraną. Wysłał wiadomość o następującej treści:

Zacznij od czegoś łatwiejszego i zobaczysz, jak się poczujesz. Możesz na tym zarobić na nową grę.

Prokurator podkreślał, że w wiadomościach wysyłanych do chłopaków widać, że Tetley do doskonały manipulator.

Jak wydała się prawda o gwiazdorze X-Factora?

X-Factor, w którym występował Danny Tetley, był emitowany na antenie od września do grudnia 2018 roku. Tetley odpadł w półfinale, który rozegrał się w listopadzie. Natomiast wiadomości i wymiana zdjęć i filmików na pieniądze rozpoczęły się już w październiku 2018 roku.

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

Aresztowanie sławnego pedofila nastąpiło dopiero w maju 2019, kiedy rodzice jednego z chłopców zainteresowali się, skąd ma tyle pieniędzy i co jest w jego komórce. W grudniu rozpoczął się proces, gdzie Tetley dostał pięć zarzutów doprowadzania do czynności seksualnych nieletnich.

Sędzia skazał Tetleya na 9 lat pozbawienia wolności i kolejne 8 lat życia pod obserwacją. Czyli razem wyrok opiewa na 17 lat.

Sędzia w wyroku podkreślił, jak niemoralne jest wykorzystywanie popularności i sławy do deprawowania nieletnich.


X-Factor: Danny Tatley pedofilem

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

X-Factor: Danny Tatley pedofilem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×