Patryk Vega miał wypadek! „To, że wyszliśmy z tego cało, należy rozpatrywać w kategorii cudu”

Patryk Vega

Wypadek Patryka Vegi

Patryk Vega to jeden z najbardziej znanych polskich reżyserów. Sławę przyniosły mu trzy części filmu Pitbull. Ostatnio poinformował, że jednak nie będzie pracował przy czwartej edycji kinowego hitu. Trudno sobie wyobrazić film o gangsterach bez Patryka, bo jak myślimy o Pitbullu to myślimy właśnie o Vedze.

W życiu reżysera nie zawsze było kolorowo. Pojawiały się problemy z alkoholem, ale szybko sobie z nim poradził. Wszystko zmieniło się głównie po wypadku samochodowym.

Wewnętrzną przemianę przeszedłem po wypadku samochodowym. Kilka lat temu jechaliśmy z żoną i wówczas naszą dwuletnią córką na wigilię do teściowej. Niestety, po drodze przydarzył się nam wypadek. To, że wyszliśmy z tego cało, należy rozpatrywać w kategorii cudu. Mało tego, obeszło się nawet bez szpitala. Drugi kierowca także przeżył i nie odniósł poważniejszych obrażeń. Wszystko wyglądało bardzo dramatycznie. Oba auta, które trafiły do kasacji, wskazywały na to, że z tego wypadku nikt nie wyszedł żywy, a jednak dostaliśmy wszyscy jeszcze jedną szansę. To zdarzenie sprawiło, że przewartościowałem swoje życie. Dotarło do mnie, że w ciągu jednej sekundy można stracić wszystko, a rzeczy, za którymi codziennie gonimy, są tak naprawdę ulotne i w gruncie rzeczy niewiele znaczą – wyznała dla Super Expressu 

Poświęcenie się pracy ma skutki uboczne, a Patryk zawsze angażuje się na sto procent w to, co robi. Na szczęście żona Kasia szybko wyleczyła partnera z pracoholizmu.

Chociaż praca jest moją ogromną pasją, to jednak rodzina jest najważniejsza. Mam trójkę dzieci, więc jeśli nie pracuję na planie filmowym, to po godzinie 17 zamieniam się we wzorowego ojca i męża. To jest fajny czas, kiedy sto procent swojej energii mogę poświecić dzieciom. Nie siedzę wtedy z telefonem w ręku i nie śledzę przychodzących wiadomości czy SMS-ów, tylko staram się dać im mój czas i uwagę, bo to jedyne, co tak naprawdę mogę im podarować – wyznał reżyser

Patryk nie wstydzi przyznać się także, że to właśnie żona rządzi w ich domu. On decyzje podejmuje na planie, a prywatnie wszystko pozostawia ukochanej.

Myślę, że to nie jest żadna ujma dla mężczyzny, że w mieszkaniu oddaje kobiecie stery – powiedział

Oglądaliście Pitbulla wyreżyserowanego przez Patryka Vegę?

Zobacz: Patryk Vega już pracuje nad nowym projektem. Będzie hit na miarę „Pitbulla”?

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska - Premiera Pitbull niebezpieczne kobiety

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska

Patryk Vega - Gala Twórców 2015

Patryk Vega o życiu prywatnym


Patryk Vega i Katarzyna Słomińska - Premiera Pitbull niebezpieczne kobiety

Patryk Vega i Katarzyna Słomińska - Premiera Pitbull niebezpieczne kobiety

Patryk Vega z żoną Katarzyną - premiera filmu Służby Specjalne

Patryk Vega z żoną Katarzyną - premiera filmu Służby Specjalne

Patryk Vega w Pytaniu na śniadanie

Patryk Vega w Pytaniu na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×