Szukaj

Wyniki oglądalności drugiego półfinału Eurowizji 2016. Ile osób obejrzało występ Michała Szpaka?

Oglądalność Eurowizji 2016 z Michałem Szpakiem

Oglądalność Eurowizji 2016 z Michałem Szpakiem

Wyniki oglądalności drugiego półfinału Eurowizji 2016

Wczoraj po godzinie 23:00 zakończył się kolejny półfinał 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, podczas którego poznaliśmy drugą dziesiątkę finalistów konkursu. Dzięki głosom widzów i jurorów, w sobotnim koncercie zobaczymy reprezentanta Polski, Michała Szpaka.

Zobacz: Polska w finale Eurowizji 2016! Wyniki drugiego półfinału. Jakie kraje awansowały do finału? [ZDJĘCIA + WIDEO]

Ile osób obejrzało występ Polaka z Color Of Your Life? Okazuje się, że Telewizja Polska może mieć powody do zadowolenia. Po ostatniej złej passie związanej z bardzo niskimi rezultatami osiąganymi przez TVP1 w badaniach przeprowadzanych przez Nielsen Audience Measurement, przyszedł czas na pierwszy sukces.

Drugi półfinał Eurowizji 2016 z udziałem Michała Szpaka obejrzało 3 626 330 osób. Wynik ten stanowił 27,47 proc. udziału rynku. Oglądalność na wyliczonym poziomie jest jednocześnie wyższa od tych, które uzyskały półfinały emitowane w 2014 i w 2015 roku.

Czy podczas sobotniego koncertu zostanie przekroczona granica 4 milionów widzów?

Zobacz: Pocztówka Michała Szpaka na Eurowizji 2016. Taką reklamę zrobił Polsce przed 200 milionową publicznością!

Oglądalność Eurowizji 2016 z Polską i Szpakiem

Oglądalność Eurowizji 2016 z Polską i Szpakiem

Wyniki oglądalności Eurowizji 2016 w Polsce

Wyniki oglądalności Eurowizji 2016 w Polsce


Dodaj komentarz

 • Gośćashae pisze:

  ” Oglądalność na wyliczonym poziomie jest jednocześnie wyższa od tych, które uzyskały półfinały emitowane w 2014 i w 2015 roku.”

  Bo Szpak, poza tym, że pięknie śpiewa, to OSOBOWOŚĆ intrygująca ludzi 🙂 Przyciąga jak magnes.

 • anna nowak pisze:

  życzę Michałowi aby wygrał Eurowizję ale znając realia to zajmie miejsce w pierwszej dziesiątce ,Michał występ super pod każdym względem trzymamy kciuki na finał, będzie dobrze

 • Gość pisze:

  Jak mnie irytuje ta jego stylistka…druga Sablewska, wazniejsza niz chlebodawca zawsze pierwsze skrzypce. Widzieliscie kiedys zeby jakis artysta ze stylistka biegal?

 • FASHIONSEBA pisze:

  Mi się wydaję, że może zajść daleko w finale konkursu eurowizji. Jak nie pierwszy to na pewno w pierwszej dziesiątce. Pozdrawiam, Sebastian http://fashionseba.blogspot.com

 • Zośka pisze:

  Świetny występ, perfect! ,można było skupić się na piosence i Tobie a nie na efektach świetlnych i bieganiu po scenie pozostałych uczestników, to nie show. Brawo Michał! Ten twój wokal ..och.Czekam z niecierpliwością na sobotę!

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×