Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Gratka dla fanów Roberta Lewandowskiego! Przedmiot, który pojawił się na aukcji WOŚP to prawdziwy rarytas!Co Robert Lewandowski oddał na WOŚP 2018?

14 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, od 26 lat organizowany co roku przez fundację Jurka Owsiaka. Tysiące wolontariuszy w całej Polsce zbierało pieniądze do słynnych puszek, które były symboliczną opłatą za charakterystyczne, czerwone serduszka, zagrano setki koncertów i zorganizowano wiele aukcji, na których fantami były naprawdę fantastyczne przedmioty. Cały dochód z akcji przeznaczony będzie na najbardziej potrzebujących, nie mogło więc zabraknąć wkładu od polskich gwiazd, które uwielbiają pomagać i robią to regularnie.

Na aukcjach WOŚP pojawiły się suknie ślubne, wycieczki ze znanymi i lubianymi, kolacje, kursy gotowania, piłki z podpisami reprezentacji i… Robert Lewandowski w skali 1:1 zbudowany z 70 tysięcy klocków Lego. Nie, wzrok was nie myli. Lewy przekazał na aukcję tę wyjątkową statuetkę samego siebie, stworzoną z wielką pieczołowitością i w pocie czoła. Dla fanów to prawdziwy rarytas i gratka. Bo który z fanatyków piłki nożnej nie chciałby mieć własnego Lewandowskiego w pokoju? Nic więc dziwnego, że w bardzo krótkim czasie kwota za figurkę skoczyła do 10 tysięcy złotych i wciąż rośnie!

Fani byli zachwyceni tym pomysłem:

  • Wielki człowiek, wielkie serce.
  • Perfect! Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
  • Robert, dorzuć koszulkę z autografem, będzie git.
  • Liczy się każdy gest.

Ktoś z was skusi się na próbę wylicytowania klockowego Lewego?

To nie tak miało być! Anna Lewandowska liczyła, że Robert wygra plebiscyt na Sportowca Roku. Cała w emocjach skomentowała wyniki konkursu

Gwiazdy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy: Małgorzata Rozenek, Monika Olejnik, Katarzyna Zielińska, Maciej Zakościelny, Edyta Herbuś , Katarzyna Cichopek

Tak Edyta Pazura świętowała 30 urodziny! Na hucznej imprezie nie mogło zabraknąć jej sławnych, pięknych przyjaciółek: Anny Lewandowskiej, Dominiki Grosickiej, Violi Piekut i Agnieszki Hyży

Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?Komentarzy: 2


Elka | 14 stycznia 2018, 22:06

No i super. Każdy oddaje to co chce. A znajać fejm lewego to i tak pójdzie za dużą cenę. ja licytowałam obóz u Ani może wtedy będe miała motywację żeby wziąc się za siebie, jakaś dietę zacząć stosowac do tego iqacai i wrócić do formy sprzed lat.


Gość | 14 stycznia 2018, 16:21

Finał jeszcze się nie skończył a wy piszecie w czasie przeszłym. Poza tym takie coś może wylicytować jakaś firma nikt normalny nie postawi sobie jakiejś budowli z klocków w domu.


Dodaj komentarz
×