Gwiazda „The Voice of Poland” zarabia krocie graniem na ulicy. Ile dziennie? Oj, sporo

The Voice of Poland 11

The Voice of Poland 11

Wojciech Lechończak z The Voice of Poland od lat występuje na ulicy. Ile zarabia, śpiewając dla przechodniów? Takich stawek mogą pozazdrościć mu największe gwiazdy.

11 sezon The Voice of Poland ruszył pełną parą. Znamy już pierwszych szczęśliwców, którzy trafili do grup trenerów. Niewykluczone, że to wśród nich jest zwycięzca trwającej edycji. Kto wie, może po trofeum muzycznego show sięgnie Wojciech Lechończak, którego widzowie poznają bliżej już w tę sobotę.

Kim jest Wojciech Lechończak z The Voice of Poland? Ile zarabia, grając na ulicy?

Wojciech Lechończak (ps. Cieniu) na co dzień jest ulicznym grajkiem. W programie The Voice of Poland opowiedział o swojej pasji i zdradził, jakiego rzędu kwoty można zarobić podczas występów dla przechodniów. Tym samym obalił mit biednego grajka.

Wojtek ma 28 lat i pochodzi z Łeby. To właśnie tam rozpoczęła się jego przygoda z muzyką. Uczestnik sobotniego odcinka The Voice of Poland jest samoukiem – zarówno w kwestii śpiewu, jak i gry na gitarze. Obecnie mieszka we Wrocławiu, gdzie swoim talentem obdarowuje tamtejszych przechodniów. Podczas nagrań programu uczestnik zdradził, ile dziennie można zarobić podczas ulicznych koncertów.

W Polsce ludzie bardzo chętnie się zatrzymują. Nie wiedzą, jak bardzo są hojni. To się kumuluje w kwoty, za które można żyć, nie odmawiając sobie niczego. Jestem w stanie zarobić od 300 do 1500 złotych z dnia – zdradził uczestnik muzycznego talent show TVP2.

Oznacza to, że codziennie grając, w najbardziej optymistycznej wersji, Lechończak jest w stanie zarobić ponad 40 tysięcy złotych w ciągu miesiąca.

Do The Voice of Poland Wojtek Lechończak zgłosił się, bo chciałby rozpocząć profesjonalną karierę muzyczną. Jego występ widzowie będą mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 podczas kolejnych Przesłuchań w Ciemno. Kto wie, może to o niego Edyta Górniak zrobi awanturę Michałowi Szpakowi za nazwanie ją „Edzią”?


Wojciech Lechończak w The Voice of Poland

Wojciech Lechończak w The Voice of Poland

Wojciech Lechończak w The Voice of Poland

Wojciech Lechończak w The Voice of Poland

Wojciech Lechończak w The Voice of Poland

Wojciech Lechończak w The Voice of Poland

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×