Walentynki 2023. Gwiazdy świętują na Instagramie. Ogrom zdjęć i mnóstwo czułych wyznań [DUŻO ZDJĘĆ]

Walentynki Gwiazd 2023

Walentynki Gwiazd 2023

Walentynki 2023. Gwiazdy od samego rana świętują na Instagramie. Kto pochwalił się relacją z dnia zakochanych? Nie brakuje romantycznych zdjęć i miłosnych wyznań. 

Walentynki to wyjątkowy dzień dla par, które celebrują swoją miłość. Również gwiazdy uwielbiają święto zakochanych. Od rana udostępniają w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy, na których pozują ze swoimi drugimi połówkami. Nie brakuje miłosnych wyznań i zdjęć, na których można zobaczyć znanych i lubianych ze swoimi drugimi połówkami.

W dniu zakochanych w sieci pojawiło się sporo pięknych zdjęć, od których nie można oderwać oczu. Niektórzy świętują też ze swoimi pociechami, które są ich największą miłością. Przejrzeliśmy dla was social media i sprawdziliśmy, kto już pochwalił się tym, jak spędza walentynki.

Walentynki 2023 u gwiazd. Zdjęcia z Instagrama

Ci fani, którzy walentynkowy poranek zaczęli od włączenia swoich telewizorów mogli zobaczyć, że studio Dzień Dobry TVN zamieniło się w istne szaleństwo. Nie brakowało tam balonów i ozdób z serca. Prowadzący zapozowali w romantycznej scenerii.

Love is in the air. Pięknych Walentynek.

Tuż o poranku zdjęcie z okazji walentynek pojawiło się na profilu Kingi Rusin. Była gwiazda TVN, która od trzech lat podróżuje i zwiedza świat u boku swojego partnera opisała, jak wygląda jej związek z Markiem Kujawą i jak zamierzają spędzić dzień zakochanych. Nie zabrakło pełnego romantyzmu kadru.

Walentynki uczcimy kolejnym wspólnym treningiem na falach. PS. Od 13 lat razem, od 7 lat we wspólnym biznesie, od 3 lat we dwoje w nieustającej podróży dookoła świata. Mamy takie same pomysły na życie, pasje, zainteresowania i poglądy, ale przede wszystkim wyznajemy te same wartości – bez tego na pewno nie bylibyśmy ze sobą. Dlatego, na zadawane przez znajomych pytanie, czy jest coś co sprawia nam szczególną przyjemność, odpowiadamy jednym głosem: dzielenie się z innymi. Przekonaliśmy się, że najwięcej radości daje nam właśnie dawanie, a nie branie. To stara prawda, żadne odkrycie, ale sprawdza się idealnie w życiu i w miłości, w Walentynki i w każdym innym dniu.

Zdjęcia z okazji walentynek udostępnili na swoich profilach także: Karolina Pilarczyk, Cezary Pazura, Magdalena Lamparska, Sylwia Bomba, Paulina Krupińska, Geri Halliwell, David Beckaham, Romeo Beckham, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Edyta Herbuś, Michał Wiśniewski, Dominika Gwit, Alicja Janosz, Maria Konarowska. 

Zdjęcia, które udostępniły gwiazdy, zobaczycie w naszej galerii.


Karolina Pilarczyk - walentynki 2023

Karolina Pilarczyk - walentynki 2023

Paulina Krupińska i Damian Michałowski - walentynki 2023

Paulina Krupińska i Damian Michałowski - walentynki 2023

Kinga Rusin i Marek Kujawa - walentynki 2023

Kinga Rusin i Marek Kujawa - walentynki 2023

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×