Szukaj

Oświadczenie Viki Gabor. Zamyka nim usta gwiazdom zatroskanym o jej wczesną karierę

Viki Gabor

Viki Gabor

Wokół Viki Gabor zrobiło się ostatnio głośno. Młoda wokalistka zebrała sporo słów krytyki, dlatego zdecydowała się wydać specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do ostrych słów dotyczących jej kariery.

Viki Gabor zyskała popularność po zwycięstwie w Eurowizji Junior. Wygrana 12-letniej dziewczyny sprawiła, że stała się jedną z popularniejszych wokalistek w Polsce.

Jej utwór Superhero przypadł do gustu nie tylko Polakom. Klip do piosenki jest często emitowany w europejskich stacjach muzycznych. Młoda gwiazda nie spoczęła na laurach i wydała kolejny hitowy singiel. Niedawno razem z Kayah nagrały utwór Ramię w ramię.

Viki Gabor odpowiada zaniepokojonym gwiazdom

Na temat wejścia do świata show-biznesu młodej wokalistki w programie Dzień Dobry TVN wypowiedział się m.in dziennikarz Tomasz Raczek oraz artysta Michał Szpak. Obaj stwierdzili, że piosenkarka rozpoczęła karierę w zbyt młodym wieku.

Kilkunastoletnie dziewczyny, wchodzące w show-biznes, drapieżny show-biznes, który nie ma taryfy dla młodych ludzi, tylko traktuje wszystko jedno… Nieważne czy dziewczyna ma 12 lat, 20 lat czy 32 – traktuje je tak samo. To jest risky business. To jest bardzo niebezpieczne – powiedział Raczek.

Z kolei Szpak zwrócił uwagę na rolę rodziców. Stwierdził, że to od nich zależy, jak potoczy się dalsza kariera 12-latki i jak poradzi sobie z brutalnym światem celebrytów.  W obronie młodej gwiazdy stanęła Kayah, w wywiadzie dla magazynu Viva! piosenkarka powiedziała:
Viki nie jest z plasteliny! Po pierwsze, ma bardzo dobrą opiekę. Mama jest bardzo rozsądną osobą. To nie jest tak, że Viki realizuje niespełnione marzenia swoich rodziców. Ma ogromną życzliwość wytwórni płytowej, która raczej nie traktuje jej jako artystki, którą można wydoić i wycisnąć z niej jak najwięcej. Ja też nie pozwolę jej skrzywdzić!
Viki Gabor - piosenka z Kayah

Viki Gabor – piosenka z Kayah

W wydanym przez 12-latkę oświadczeniu młoda piosenkarka odniosła się do słów Kayah, ale też uspokoiła swoich fanów, mówiąc, że nie ma obaw o swoją dalszą karierę i jak na razie jest bardzo spokojna, mimo medialnej burzy, która wokół niej narosła.

Tak jak Kayah powiedziała: mam super rodziców, którzy są ze mną i mi w tym wszystkim pomagają, więc myślę, że raczej nie, że tak się w ogóle nie stanie.

Kayah i Viki Gabor – Ramię w ramię

Kayah i Viki Gabor – Ramię w ramię

 


Sylwester TVP 2019 - Viki Gabor

Sylwester TVP 2019 - Viki Gabor

Viki Gabor - piosenka z Kayah

Viki Gabor - piosenka z Kayah

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×