15-letnia Viki Gabor zafundowała fanom paraliżujący widok. Zmieniły się jej usta i kontur twarzy

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor słynie z odważnych makijażu. 15-latka teraz poszła na całość. Fani nie mogli wyjść z podziwu, gdy zobaczyli jej usta i policzki.

Viki Gabor to jedna z najpopularniejszych młodych wokalistek. Sławę zdobyła dzięki występom w The Voice Kids. Potem przyszedł czas na reprezentowanie kraju na Eurowizji Junior. Gwiazda słynie nie tylko za sprawą swoich przebojów, ale również ciekawego wizerunku. Nie stroni od mocnych makijaży, co często wytykają jej fani, chętnie przypominający, że ma dopiero 15 lat.

Na scenie powinien być założony makijaż, bo scena tego wymaga. Na co dzień jednak nie chodzę w takim makijażu. Jeśli komuś przeszkadza, że na scenie jestem umalowana to jego problem. Ja wiem, jak jest naprawdę – tłumaczy sama Viki.

Tych wyjaśnień nie kupił król romskiej piosenki – Don Vasyl, któremu również nie podoba się taki styl. Viki odpowiedziała mu w rozmowie z portalem 02.pl, będącym własnością grupy wp.pl:

To jest mój wizerunek sceniczny. Kamery i scena wymagają tego makijażu, stylizacji. Na co dzień jest tego makijażu mniej […]. Za granicą jest inaczej. Byłam ostatnio w Londynie i tam nastolatki na co dzień się tak malują. Ludzie [z Polski], którzy nie widzieli takich makijaży, nie są jeszcze na to gotowi, mówią, że jest tego za dużo. Kreski różowe, niebieskie… Jeśli nie widzieli tego wcześniej i widzą to pierwszy raz na 15-latce po prostu ich to szokuje.

Nawet najśmielsze makijaże okazały się niczym w porównaniu z tym, co wczoraj zaserwowała fanom.

Viki Gabor szokuje wyglądem w social mediach

15-latka zamieściła na Instastory zdjęcie z nietypowej przemiany. Ujęcie przerobiła filtrem, który sprawił, że jej usta, policzki i czoło uległy znacznemu poszerzeniu. Wskutek tej transformacji wygląda na tym zdjęciu jak kosmita z filmów sci-fi!

Nowe ujęcie młodej gwiazdy zamieściliśmy w galerii.

Co myślicie o stosowaniu takich przeróbek?


Viki Gabor szokuje wyglądem w social mediach

Viki Gabor szokuje wyglądem w social mediach

Viki Gabor w mocnym makijażu

Viki Gabor w mocnym makijażu

Viki Gabor w mocnym makijażu

Viki Gabor w mocnym makijażu

Komentarze