Szymon Hołownia z żoną mają poważny problem przez koronawirusa. Sprawa dotyczy ich córeczki Marysi

Urszula Hołownia z mężem i córką

Urszula Hołownia z mężem i córką

Urszula Hołownai w Wysokich obcasach opowiedziała o problemie, który pojawił się wraz z wybuchem pandemii koronawirusa. Sprawa dotyczy jej córeczki Marysi.

Urszula Brzezińska-Hołownia, żona kandydata na prezydenta, jest zapewne niezwykłą postacią. A na pewno zwyczajny nie jest zawód, jaki wykonuje. Kobieta na co dzień służy jako porucznik w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim i zasiada za sterami MiG-29. Mimo napiętych grafików, wraz z mężem wiedzie spokojne życie w domu pod Warszawą, które całkowicie poświęca na wychowanie swojej córeczki Marysi.

Dotychczas dziennikarz bardzo mało mówił o swoim życiu i nie ujawniał zbyt wielu szczegółów związanych z jego rodziną. Wszystko zmieniło się gdy zdecydował się na start w wyborach prezydenckich. Podczas rozpoczęcia kampanii mogliśmy poznać jego żonę, która jest zjawiskowo piękną kandydatką na przyszłą Pierwszą Damę.

Urszula Hołownia: koronawirus daje się jej we znaki

Koronawirus całkowicie przeorganizował życie w całej Polsce. Wprowadzone obostrzenia uderzyły we wszystkie strefy życia obywateli. Społeczeństwo na czas pandemii poddało się kwarantannie. Utrudniony jest dostęp do placówek medycznych, które  walczą z rozprzestrzeniającym się wirusem. Ograniczony został handel, zrezygnować musieliśmy całkowicie z życia kulturalnego i towarzyskiego. W pierwszej kolejności rząd zdecydował o zamknięciu szkół, przedszkoli i żłobków. Zamknięty został żłobek, który sprawował opiekę nad córką Urszuli. Podczas panującej pandemii ani Szymon Hołownia, ani jego żona nie mogą pozwolić sobie na wolne. Na szczęście z pomocą przychodzi opiekunka.

Najbardziej odczuwam zamknięcie żłobka Marysi. Ale nam i tak pomaga opiekunka, bo przy naszym trybie pracy nie zawsze ja czy Szymon jesteśmy w stanie ją do niego zawieźć czy z niego odebrać – zdradza w wywiadzie dla Wysokich Obcasów Urszula Hołownia.

Urszula Hołownia w rozmowie z Wysokimi Obcasami przyznała, że jej praca to coś więcej niż zwykły etat i nie może pozwolić sobie na przerwę.

W pracy zrezygnowaliśmy z podawania sobie ręki. Jesteśmy ostrożni, ale też świadomi, że nasza praca to coś więcej niż kierowanie firmą. Od tego, w jakiej jesteśmy kondycji, zależy coś ważniejszego. Jesteśmy żołnierzami. Loty odbywamy normalnie – powiedziała w wywiadzie.


Szymon Hołownia z żoną

Szymon Hołownia z żoną

Urszula Hołownia

Urszula Hołownia

Urszula Hołownia z córką Marysią

Urszula Hołownia z córką Marysią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×