Nowa obsada to nie koniec rewolucji w „TTBZ”! Takiego czegoś jeszcze nie było. Program zmienił żelazną zasadę

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - obsada

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - obsada

Twoja Twarz Brzmi Znajomo przeszła wielkie zmiany. Po nowej obsadzie przyszła poro na kolejną niespodziankę dla widzów. To innowacja, jakiej jeszcze w programie nie było. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to program, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. W muzycznym talent show na scenie prezentują się gwiazdy, których zadaniem jest jak najwierniejsze odtworzenie wokalisty i jego piosenki. Nie tylko muszą brzmieć identycznie jak oryginał, ale też wyglądać jak artysta, który śpiewa utwór. W związku z tym uczestników czekają nie tylko próby wokalne, ale też bardzo pracochłonna charakteryzacja.

Chociaż widzowie niedługo będą mogli zobaczyć 18. edycję programu, to ostatnio o show zrobiło się szczególnie głośno. Wszystko przez poważne roszady personalne. Po tym, jak nowym dyrektorem stacji został Edward Miszczak okazało się, że z formatem żegnają się: Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Do obsady dołączą natomiast: Paweł Domagała i Maciej Rock.

Wygląda na to, że to nie jedyne poważne zmiany w TTBZ. Nawet wśród uczestników, których nazwiska już poznaliśmy pojawi się niespodziewany bohater. Czegoś takiego nie było w 17. poprzednich odsłonach.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: lista uczestników 18, edycji. Kim jest tajemniczy wokalista?

Stacja Polsat od kilku dni sukcesywnie ujawnia kolejnych uczestników 18. edycji TTBZ. Jednak zanim jeszcze w social mediach pokazano kolejne gwiazdy wyciekły ich nazwiska, ponieważ Edward Miszczak urządził tajne spotkanie z nową obsadą show.

Wśród uczestników pojawią się: Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Natalia Janoszek, Daria Marx, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Kołeczek i Oskar Cyms. Program zmienił też jedną z żelaznych zasad i dopuścił do uczestnictwa kogoś spoza show-biznesu.

Jest też jedno nieznane do tej pory nazwisko. Okazuje się, że stacja zdecydowała się wyłonić do udziału osobę z castingu. Wygrał go Daniel Jaroszek, którego w czwartek przedstawiono w social mediach, jako ostatniego z uczestników.

Od lat jego pasją jest śpiewanie. Często nagrywa covery znanych utworów i już od dawna marzył o tym, aby dostać się do programu muzycznego. Jednak dopiero dzięki swojej partnerce Kasi wziął udział w naszym castingu. Teraz ramie w ramie z naszymi gwiazdami stanie na scenie #TTBZ do walki o Złotą Twarz!

Widać, że zapowiada się najciekawsza z dotychczasowych edycji. Czekacie na TTBZ?


Daniel Jaroszek

Daniel Jaroszek

Daniel Jaroszek

Daniel Jaroszek

Julia Kamińska – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Julia Kamińska – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja też olewam oglądanie włącznie z przyjaciółmi i rodziną, niech prezes się wypcha, chytry traci podwójnie

 • Gość pisze:

  Przez te wszystkie zmiany odechciewa mi się oglądać programu.Gąs i Dowbor tworzyli unikalny duet.Pan Piotr był sercem tego programu.Rock nie jest w stanie go zastąpić

 • Gość piatkowy pisze:

  Ttbz to był super program , z dobrymi emocjami , serdecznością, poczuciem humoru. Czy p. Miszczak nie bierze pod uwagę tego jak ludzie ten program lubili, że oglądało się go dla p.skrzyneckiej i wzruszającego się Gąsa? Nie nie czekam na 18 edycję. I chce mi się płakać.

 • Gośćcu pisze:

  Nie mam pojęcia kto tego Kiszczaka dał do Polsatu to pomyłka sezonu

 • Gość Kornelia pisze:

  Zniszczyli najlepszy program rozrywkowy w Polsce.Lubie pana Ibisza ale sory.moze to przesada?chcą tym panem przyciągnąć rozczarowanych widzów. Zle zmiany tym razem

 • Gość,Ewka,kol pisze:

  Ile lat można to samo oglądać? Nie ma innych formatów rozrywkowych?

 • Gość pisze:

  Moszczaka nie cierpię to fałszywy gość bez zasad, tylko kasa się liczy nie człowiek

 • Gośćemerytka pisze:

  Ten cały rock to mógłby się od Dowbora uczyć niech on nie będzie taki przemądrzały bo na dzień dobry już się spalił mądrala głupi

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×