To będzie gwiazdorska edycja „TTBZ”. Basia Kurdej-Szatan ma silną konkurencję. Właśnie ujawniono nazwisko kolejnego uczestnika

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kolejna edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawi się na ekranach już jesienią. Stacja Polsat wyjawiła, że w show wystąpi Basia Kurdej-Szatan. Kto również pojawi się na scenie? Kolejny uczestnik, to bardzo silna konkurencja dla aktorki. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od lat podbija serca widzów Polsatu. Rozrywkowe show muzyczne z udziałem gwiazd zadebiutowało na antenie 8 marca 2014 roku. Od tamtej pory znalazło stałe miejsce w ramówce stacji. Nikt już chyba nie wyobraża sobie, by mogło zabraknąć tego programu. Pierwszą edycję wygrała Katarzyna Skrzynecka, która brawurowo wcielała się w kolejne gwiazdy estrady. Zachwycała nie tylko głosem, ale także przemianami i sceniczną charyzmą. Gwiazda tak świetnie odnalazła się w show, że od drugiego odcinka zasiada w jury i ocenia występy kolegów i koleżanek po fachu.

W programie swoje wokalne, taneczne i sceniczne umiejętności pokazują bowiem rodzime gwiazdy. Wiosną tego roku zakończyła się 14. edycja programu, w której zwycięstwo odniósł aktor Lesław Żurek. To do niego trafiła główna nagroda i Tytuł Twojej Złotej Twarzy. Artysta miał bardzo silną konkurencję, ponieważ w finale znalazła się między innymi Maja Hyży.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15: nazwiska uczestników

Muzyczne show, w którym znani i lubiani przeobrażają się w największe gwiazdy świata muzyki pojawi się już po raz 15. w jesiennej ramówce stacji. Widzowie z zaciekawieniem wyczekują pełnej listy uczestników. Już od ujawnienia pierwszego nazwiska można się domyślać, że będzie to wyjątkowo silna grupa. Wiadomo już, że w programie zobaczymy Basię Kurdej-Szatan.

Jak dowiedział się portal Pomponik, udział w programie ma wziąć także Robert Janowski. Dziennikarz i prezenter, który jest obdarzony wspaniałym głosem i od lat występuje na scenie, na pewno będzie silną konkurencją dla utalentowanej aktorki.

Robert Janowski jest świetnym wokalistą, o czym wiele osób zapomniało, gdy widzieli go głównie w roli prowadzącego. Teraz ma szansę przypomnieć widzom o swoim talencie. Już można zdradzić, że nieraz zaskoczy – również talentem aktorskim – zdradza portalowi Pomponik osoba z produkcji show.

Robert Janowski z muzyką związanych jest od samego początku swojej kariery. Występował między innymi w musicalu Metro. Występował też z kilkoma zespołami rockowymi w tym między innymi z grupą Oddział Zamknięty. Widzowie pokochali go jednak jako gospodarza programu, Jaka to melodia? Prowadził go i występował w nim na scenie przez 21 lat. Najnowsza edycja TTBZ zapowiada się zatem pod znakiem wielkich gwiazd.


Robert Janowski - 20-lecie programu Jaka to melodia?

Robert Janowski - 20-lecie programu Jaka to melodia?

Włodzimierz Szaranowicz i Robert Janowski - Telekamery 2009

Włodzimierz Szaranowicz i Robert Janowski - Telekamery 2009

Robert Janowski odszedł z

Robert Janowski odszedł z "Jaka to melodia?"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×