Szukaj

Eurowizja 2019: Tulia wywróciła rankingi bukmacherów do góry nogami! Po premierze piosenki wystrzeliły jak rakieta! Jest coraz lepiej!

Eurowizja 2019 Tulia szanse

Eurowizja 2019 Tulia szanse

Szanse Tulii na Eurowizji 2019

Tulia po publikacji piosenki Fire of love – Pali się awansowała w rankingach bukmacherów. Sprawdź, które miejsce obecnie zajmują reprezentantki Polski. Czy mają szansę wygrać konkurs, który swój finał będzie miał 18 maja w Tel Awiwie?

Już wiemy, że Tulia na Eurowizji 2019 wystąpi z piosenką Fire of love – Pali się. Zespół wczoraj opublikował swój konkursowy utwór, który nieco różni się od wersji z ich debiutanckiej płyty. Nowa aranżacja przeboju sprawiła, że szanse Tulii na zwycięstwo nieco wzrosły.

Jeszcze do wczoraj Tulia w rankingach bukmacherów plasowała się w okolicach 30. miejsca. W zależności od firmy tworzącej ranking, polska piosenka była na 26-29 pozycji. Po premierze Fire of love nasz reprezentant awansował prawie o 10 oczek. Obecnie Tulia znajduje się na 20-22. miejscu. Niezmiennie liderem jest powracający po dwóch latach Sergey Lazarev z Rosji (w 2016 roku zajął 3. miejsce).

Warto jednak zaznaczyć, że ranking bukmacherów niekoniecznie pokrywa się z ostatecznymi wynikami Eurowizji. Eksperci wielokrotnie błędnie obstawiali zwycięzców, wystarczy przypomnieć Abbę, czy z ostatnich lat Ukrainkę Jamalę i Portugalczyka Salvadora Sobrala, którzy do dnia finału Eurowizji znajdowali się w okolicach top10. Równie sporą i pozytywną dla Polaków niespodzianką było wysokie miejsce Michała Szpaka w finale – 8., u bukmacherów 19.

Mamy nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Tulii.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Polska piosenka na Eurowizję 2019 opublikowana! Tulia z „Fire of love” zmiecie konkurencję w pył! [WIDEO]

Najpiękniejszy komentarz na temat Tulii na Eurowizji 2019! Margaret lepiej nie mogła tego ująć! [WIDEO]

Jak wysoko będzie Tulia na Eurowizji 2019? Roksana Węgiel obawia się tylko jednego [WIDEO]


Skład zespołu TULIA

Skład zespołu TULIA

Tulia – Top of the Top 2018

Tulia – Top of the Top 2018

TULIA – Opole 2018, konferencja prasowa

TULIA – Opole 2018, konferencja prasowa

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×