Ślub Meghan i Harry’ego wraca na tapetę. Wszystko za sprawą niezadowolonej gwiazdy: „To był koszmar!”

Meghan Markle i książę Harry - ślub

Meghan Markle i książę Harry - ślub

Książę Harry i Meghan Markle mieli jeden z najgłośniejszych ślubów ostatniej dekady. Jednak jest gwiazda, która była ich gościem i wspomina to wydarzenie jako koszmar. Kto to i dlaczego?

Po wielu tygodniach przygotowań, 19 maja 2018 roku Meghan Markle stanęła na ślubnym kobiercu w katerze w Windsorze, gdzie na oczach milionów widzów na całym świecie, powiedziała sakramentalne tak księciu Harry’emu. Wydarzenie było spektakularne. Członkowie rodziny królewskiej, gwiazdy, widzowie zgromadzeni, żeby podziwiać piękna młodą parę.

Jednak nie wszyscy mile wspominają to wydarzenie. Była wśród gości osoba, której ślub Meghan kojarzy się raczej ze stresem.

Dla kogo ślub Meghan i Harrey’ego to był koszmar?

Kiedy Harry i Meghan pobrali się w zamku Windsorze w 2018 roku, para miała wielu sławnych gości, którzy byli świadkami królewskiego wydarzenia. Chociaż świętowanie zwieńczenia miłości było radosną okazją, jedna z gwiazd, goszczących na ślubie wspomina, że „to był koszmar”.

Dzięki przyjaciołom Meghan z Hollywood i królewskim więzom Harry’ego ich zaślubiny stały się wydarzeniem dekady, a lista gości idealnie do nich pasowała.

Wśród znajomych Meghan, pojawił się Patrick J. Adams z Garniturów i jego żona, Troian Bellisario, znana z Pretty Little Liars. Chociaż minęły już dwa lata, aktorka niedawno wspominała ślub, rozmawiając z Daily Telegraph i ujawniła, że ​​miała ogromny niepokój związany z zaproszeniem z dwóch powodów.

Po pierwsze, ponieważ starałam się ukryć fakt, że byłam w piątym miesiącu ciąży – wspomina – Byłam absolutnie przekonana, że zostanie to ujawnione.

Drugi powód jest trochę bardziej zaskakujący.

Miałem też ogromny niepokój o… jak się nazywają? Te rzeczy w kapeluszu? – zapytała w odniesieniu do fascynatorów.

Troian była onieśmielona nakryciem głowy i typem wiadomości, którą wysłałby zły wybór.

Wyglądają śmiesznie, chyba że jesteś w latach trzydziestych XX wieku. Mógłbyś dostać takie, które jest absolutnym dziełem sztuki, ale czy jesteś zbyt próżny i próbujesz zwrócić na siebie zbyt wiele uwagi? A jeśli ubierzesz taki, który jest bardzo mały, czy nie wybierasz tradycji? Nigdy w życiu nie potrzebowałam fascynatora, a tutaj próbowałam przejść po linie – „nie idź  w za duży, nie w za mały”. To był koszmar.

Z pomocą australijskiej stylistki Annabelle Harron, Troian znalazła idealnie dopasowanie do swojej sukienki od Sophii Webster nakrycie głowy.

 

Na szczęście dla pary, jej szykowny strój również zdołał ukryć rosnący brzuszek. Troian i Patrick zdołali utrzymać w tajemnicy wiadomość o ich szczęściu do sierpnia, a w październiku powitali swoje pierwsze dziecko, Aurorę.


Troian Bellisario i Patrick J. Adams na ślubie Meghan Markle

Troian Bellisario i Patrick J. Adams na ślubie Meghan Markle

Troian Bellisario

Troian Bellisario

Meghan Markle i książę Harry - zdjęcia ze ślubu

Meghan Markle i książę Harry - zdjęcia ze ślubu

Komentarze

  • Gość pisze:

    Glupia baba. Dostapila „zaszczytu” i jeszcze narzeka. Na drugi raz (jesli taki bedzie?) niech siedzi w domu.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×