Zdjęcie Toma Hanksa i jego żony z kwarantanny w ekspresowym tempie obiega świat. Tak walczą z koronawirusem

Tom Hanks z żoną, koronawirus

Tom Hanks z żoną, koronawirus

Tom Hanks z żoną mają koronawirusa. Para została poddana kwarantannie, a relację z pobytu w szpitalu zamieściła na Instagramie. W jakim stanie jest jedna z ulubionych par Hollywood? Najnowsze zdjęcie rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Tom Hanks i Rita Wilson wyjechali do Australii na plan zdjęciowy filmu biograficznego o Elvisie Presleyu w reżyserii Baza Luhrmanna. Już po kilku dniach małżeństwo zaczęło czuć się gorzej. Mieli objawy grypopodobne – wysoka temperatura, bóle mięśni, suchy kaszel. Lekarze podjęli decyzję o wykonaniu testów na obecność koronawirusa. W obu przypadkach wynik był dodatni, o czym aktor poinformował internautów za pośrednictwem Instagrama. Obiecał jednocześnie, że będzie na bieżąco informował o swoim stanie zdrowia. W piątek rano zamieścił nowy post.

Tom Hanks i Rita Wilson mają koronawirusa. Zdjęcie z kwarantanny

Tom i Rita są odcięci od świata. Małżonkowie zostali poddani kwarantannie w jednym z australijskich szpitali. Na wspólnym selfie nie wyglądają na ciężko chorych – na ich twarzach zamiast przerażenia czy smutku gości uśmiech.

Hej wszystkim. Ja i Rita chcemy podziękować tym, którzy tak dobrze się nami opiekują. Jesteśmy zakażeni koronawirusem i przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się choroby. Są osoby, dla których infekcja może okazać się tragiczna w skutkach – napisał pod zdjęciem aktor dodając cytat z filmu A League of Their Own, który wypowiada grana przez niego postać: – „Sami też możemy wiele zrobić, słuchając głosów ekspertów i dbając o siebie. Pamiętajcie, niezależnie od tego co się dzieje, w baseballu nie ma płaczu”.

Tysiące internautów w komentarzach pod postem wysyła słowa wsparcia dla swojego idola. Fani, przyjaciele i znajomi z show-biznesu trzymają kciuki za szybki powrót aktora do formy. Wśród osób, które kibicują Hanksowi i jego żonie jest Sharon Stone.

Trudno być przykładem przez cały czas! Moje serce, przyjaźń i współczucie jest z wami. Kocham Was, SHARON – napisała aktorka.

Komentarze pełne słów miłości i wsparcia napisały też m.in. Gwen Stefani czy Kate Hudson.


Tom Hanks i Rita Wilson w izolacji, Instagram

Tom Hanks i Rita Wilson w izolacji, Instagram

Tom Hanks zarażony koronawirusem

Tom Hanks zarażony koronawirusem

Tom Hanks i Rita Wilson w Australii, Instagram

Tom Hanks i Rita Wilson w Australii, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×