O tej Polce mówi cały świat! Wszystko przez jej dietę i… zęby! To trzeba zobaczyć

Tina Stokłosa frutarianka

Tina Stokłosa frutarianka

Kim jest Tina Stokłosa?

Tina Stokłosa od kilku lat jest frutarianką. Dzięki swojemu stylowi życia, w którym dopuszcza jedynie jedzenie owoców i warzyw, Polka zyskała nową sylwetkę i odnalazła miłość. Teraz o Tinie zaczęły pisać media na całym świecie. Nic dziwnego, bowiem historia jej życia to gotowy scenariusz na film dokumentalny.

Kilka lat temu Tina walczyła z dodatkowymi kilogramami. Chciała schudnąć, więc szukała sprawdzonych metod. Kiedy w wyszukiwarkę wpisała przepis na zielone smoothie, przypadkowo znalazła dziewczynę, która jadła tylko owoce. Potem znalazła całą grupę osób, którzy są frutarianami:

 Ogromna większość z nich wyglądała niesamowicie zdrowo i miała tak wiele energii, że zdecydowali się być sportowcami wytrzymałościowymi. Byłam zaintrygowana i zdecydowałam się na trwające tydzień, przedświąteczne oczyszczanie ciała owocami – wspomina swoje początki Tina.

Stokłosa niemal od razu zauważyła pozytywne efekty diety. W domu pokusa spożywania innych posiłków była jednak zbyt wysoka:

Czułam się niesamowicie – lekko, optymistycznie, unosiłam się 30 centymetrów nad ziemią – czułam się, jakbym była zakochana we wszystkim. Postanowiłam nigdy nie wracać do „normalnego” jedzenia. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, przez pierwsze dwa lata sięgałam po gotowane jedzenie setki razy.

Tina pracowała jako architekt. Postanowiła jednak rzucić pracę i wyjechać na Bali, by tam żywić się przede wszystkim owocami. Od tego momentu schudła około 30 kilogramów i  poznała miłość swojego życia – Simona Beuna z Belgii. Mężczyzna wcześniej był weganinem. Dołączył do swojej obecnej dziewczyny, gdy… znalazł jej profil na Instagramie. Po kilku polubionych zdjęciach zaczął do niej pisać, a krótkie rozmowy zmieniły się w całonocne dyskusje.

Polka, która nie myje zębów od trzech lat

Para uważa, że dieta pozbawiona mięsa i nabiału ma same plusy. Nie dość, że pozwala utrzymać dobrą sylwetkę, to ich zdaniem odżywianie się samymi owocami pozwala pokonać przewlekłe choroby, w tym raka i depresję. Co ciekawe, pomimo spożywania produktów bogatych w cukier, od dwóch lat nie myją zębów. Uważają, że oczyszcza je błonnik z owoców. Ten ostatni fakt szczególnie zainteresował zagraniczne media. Patrząc na imponujący uśmiech Tiny – wierzymy na słowo.

Para prowadzi swój kanał na YouTube’ie. To właśnie tam relacjonują jak wyglądają ich polowania i poszukiwana egzotycznych owoców.

Odważylibyście się na zmianę swojego życia o 180 stopni?

Wiemy kiedy będzie kolejna edycja Tańca z Gwiazdami! Paulina Sykut zdradziła trochę za dużo? [WIDEO]

Marcin Gortat podarował Alicji Bachledzie-Curuś drogocenny prezent gdy byli razem. Czy teraz ją tego pozbawi?

Nagie zdjęcia księżnej Kate trafiły do sieci i wywołały burzę! Sąd wydał historyczny wyrok!


Zagraniczne media o Tinie Stokłosie

Zagraniczne media o Tinie Stokłosie

Zagraniczne media o Tinie Stokłosie

Zagraniczne media o Tinie Stokłosie

Zagraniczne media o Tinie Stokłosie

Zagraniczne media o Tinie Stokłosie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×