Nie żyje uczestnik „The Voice Senior”. 61-latek przegrał walkę z podstępną chorobą. Od diagnozy minęło zaledwie kilka miesięcy

The Voice Senior 4. Nie żyje Adam Anusiewicz

The Voice Senior 4. Nie żyje Adam Anusiewicz

Nie żyje uczestnik The Voice Senior. Mężczyzna zmarł po walce z chorobą. Diagnozę usłyszał zaledwie kilka miesięcy temu. TVP pożegnała 61-letniego wokalistę.

The Voice Senior to program, który cieszy się sympatią widzów. Po sukcesie pierwotnego formatu odsłona talent show dla seniorów spotkała się z tak samo dobrym odbiorem ze strony fanów. W innych stacjach format nie ma żadnej konkurencji, a tylko tutaj dojrzali wokaliści mogą pokazać swoje umiejętności przed jurorami i szerszą publicznością. Dla wielu z nich jest to pierwszy kontakt ze sceną.

Wiele osób biorących udział w formacie w końcu po latach zyskuje upragnioną popularność. Uczestnicy wokalnego talent show pojawiają się w kolejnych programach i mogą liczyć na propozycje z branży. Nic więc dziwnego, że wielu z nich nawet w słusznym wieku decyduje się przełamać tremę i pojawić się na scenie, pokazując skrywany latami talent.

Widzowie już 7 stycznia o 20.00 zobaczą pierwsze odcinki najnowszej edycji programu. Niestety jeden z uczestników nie doczekał emisji show ze swoim udziałem. Mężczyzna zmarł po długiej walce z chorobą.

 The Voice Senior 4: Adam Anusiewicz nie żyje

7 stycznia rozpoczyna się emisja 4. sezonu The Voice Senior, który cieszy się ogromną oglądalnością. Etap przesłuchań w ciemno, gdzie wokaliści śpiewają do odwróconych do nich jurorów, nagrywany był już kilka miesięcy temu. Na casting zgłosił się także. Adam Anusiewicz. 61-latek nie doczekał jednak emisji odcinka ze swoim udziałem.

W marcu 2022 roku zacząłem doświadczać dolegliwości, jakich wcześniej nie miałem. Byłem w kilku szpitalach i zdiagnozowano niezbyt przyjemną chorobę, nowotwór trzustki z przerzutami. Obecnie dosyć szybko się męczę i to się da zauważyć na scenie, gdzie już godzinny koncert na stojąco ciężko mi wytrzymać. No ale mam stołeczek, także w dalszym ciągu gram, śpiewam i koncertuję. Ja się z tym nie godzę. Staram się cały czas podchodzić do życia na zasadzie „bierz życie za rogi, alleluja i do przodu – mówił mężczyzna w sierpniu w czasie nagrań programu.

W dzisiejszym odcinku zostanie wyemitowany jego casting. Niestety on nie doczekał tego momentu. Po walce z chorobą zmarł w październiku. Po zakończeniu przesłuchań przyznał, że udział w show, był najlepszą przygodą jego życia.

Pożegnanie w „The Voice Senior” – zmarł uczestnik czwartej edycji programu

Adam Anusiewicz jest jednym z uczestników, którego zobaczymy dziś w premierowym odcinku czwartej edycji The Voice Senior TVP ✌️ o 20:00 w TVP2.Niestety, kilka tygodni po nagraniach zmarł po wielomiesięcznej walce z chorobą 🖤🎙 "Chciałem podziękować losowi i tym wszystkim, którzy sprawili, że się tu znalazłem, że mogłem wystąpić przed wami" – powiedział tuż po zakończeniu występu.#BądźmyRazem

Posted by Bądźmy Razem. TVP on Saturday, January 7, 2023

Będziecie śledzić losy uczestników The Voice Senior?


Adam Anusiewicz nie żyje

Adam Anusiewicz nie żyje

Adam Anusiewicz nie żyje

Adam Anusiewicz nie żyje

Rafał Brzozowski i Małgorzata Tomaszewska - Spotkanie z trenerami i prowadzącymi

Rafał Brzozowski i Małgorzata Tomaszewska - Spotkanie z trenerami i prowadzącymi "The Voice Senior"

Komentarze

  • Gość pisze:

    Obejrzałam wczoraj odcinek, w którym wystąpił. Bardzo zdolny i pozytywny człowiek. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Urodzony na estradzie, po prostu. Zmartwiła mnie wiadomość o jego chorobie, która ujawnił w programie. Dziś niestety czytam powyższy artykuł, że niestety zmarł i nawet nie doczekał emisji. A jednak jest w tym coś magicznego, że nie ma już człowieka na tym świecie a wczoraj jego występ dał mi tyle pozytywnych emocji i wzruszeń. Pewnie nie tylko mi.

  • GośćMaria Szczepanska pisze:

    Brakuje mi Marty Manowskiej

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×